ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 14 червня 2022
В умовах війни, як і у мирний час, кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні закладам охорони здоров’я. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у ц..
12:07, 01 червня 2022
До Дня захисту дітей #МОЗ України розповідає, як із медичною системою взаємодіють діти та які послуги можуть отримати та отримують діти для підтримання власного здоров’я та гармонійного розвитку.
10:25, 31 травня 2022
Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я. Кинути курити — важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров’я. Усі види сигарет шкідливі однаково..
всі новини

Слід бути напоготові до наступної хвилі, незважаючи на зниження числа заражень в останні тижні - Володимир Богайчук

Про це повідомив начальник управління охорони здоров'я ТОДА Володимир Богайчук під час його сьогоднішньої гостьової лекції "Пандемія як виклик для удосконалення системи управління закладами охорони здоров'я регіону".

Він заявив, що «на сьогодні ані в області, ані в Україні немає чіткого розмежування першої і другої хвилі коронавірусу. Однак є розуміння, що бути напоготові, власне, слід до наступної хвилі, незважаючи на зниження числа заражень в останні тижні.

- Наразі в області триває уповільнення спалаху. Але це не означає, що пандемія вже завершується, оскільки вірусний центр в області змістився на територію Кременецького району.
Часті випадки зараження є на Бучаччині та Шумщині - додав він.

Фото - з березневого брифінгу очільника УОЗ


Читайте також