ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:57, 03 серпня 2022
Через військову агресію російської федерації багато українців змушені були змінити місце проживання. Частина – втратили зв’язок з сімейними лікарями через свій від'їзд або від’їзд лікаря.
12:43, 03 серпня 2022
Людям з інвалідністю під час дії воєнного стану не потрібно повторно проходити медико-соціальну експертизу, щоб продовжити довідку про інвалідність.
15:08, 08 липня 2022
В Україні дозволили одночасно вводити вакцини проти COVID-19 та вакцини проти інших інфекційних хвороб дітям від 12 років та дорослим. Це рішення затверджено наказом #МОЗ № 1067 від 20 червня 2022 р. ..
всі новини

Володимир Богайчук прочитав лекцію «Пандемія як виклик для удосконалення системи управління закладами охорони здоров'я регіону»

Гостьова лекція для студентів освітніх програм ТНЕУ (публічне адміністрування, менеджмент закладів охорони здоров'я, менеджмент, управління персоналом) та, власне, колективу кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу відбулася сьогодні, 20 травня, на платформі ZOOM.

Загалом йшлося про нові виклики сьогодення як для України, так і для області. До слова, лекцію було продовжено у зв'язку з актуальністю піднятої теми.

Окрім того, було поставлено чимало запитань, що стосувались реагувань медичної системи на епідемії в майбутньому; теперішньої ситуації щодо реформування медицини, контрактування медзакладів з НСЗУ та бачення видозмін до готовності подібних викликів та розширення можливостей інфекційного контролю надалі.
Їх поставили: завідувач кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу, доктор економічних наук, професор, Заслужений економіст України Михайло Шкільняк; декан ФЕУ, доцент, кандидат економічних наук Віктор Островерхов; професор, доктор економічних наук, Заслужений діяч науки і техніки України Алла Мельник; професор, доктор економічних наук Петро Микитюк та доцент, кандидат економічних наук Лідія Круп’як.
Модератором лекції виступив Михайло Шкільняк.

Цікавились в очільника медицини щодо розширення можливостей карантинних правил та потреби відновлення навчання у вищих навчальних закладах області.
Володимир Богайчук висловився на це питання стримано, адже не в його компетенції вирішувати, чи відновлювати навчання у ВНЗ. Однак, він притримується думки, що «таке рішення наразі є поспішним, адже йдеться не лише про епідбезпеку своїх студентів, а й студентів-іноземців, які проживають в гуртожитках тощо».

Наприкінці, як УОЗ - чи не єдиному управлінні в облдержадміністрації, яке працювало і працює в епідчас посилено цілодобово – так і медикам, які досі на медичному фронті, увесь викладацький колектив висловив вдячність за масштабну та титанічну роботу в боротьбі з коронавірусом.
- Світ змінився - додав Володимир Григорович. - Ми усі працюємо в нових, для нас незвичних умовах. Та найважче не нам з вами – а медикам, які протидіять поширенню COVID-19.
Ми повинні удосконалювати систему управління закладами охорони здоров'я та підтримувати реформи медичної сфери. І бути готовими до подібних пандемічних викликів.


Читайте також