ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 14 червня 2022
В умовах війни, як і у мирний час, кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні закладам охорони здоров’я. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у ц..
12:07, 01 червня 2022
До Дня захисту дітей #МОЗ України розповідає, як із медичною системою взаємодіють діти та які послуги можуть отримати та отримують діти для підтримання власного здоров’я та гармонійного розвитку.
10:25, 31 травня 2022
Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я. Кинути курити — важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров’я. Усі види сигарет шкідливі однаково..
всі новини

Анонс. Відбудеться онлайн-брифінг «Виплати медичним закладам за лікування пацієнтів з COVID-19» НСЗУ

Сьогодні, 22 травня 2020 р. о 12:00 відбудеться онлайн брифінг для ЗМІ щодо перших виплат медичним закладам, які працюють з випацієнтами з підозрою або встановленим захворюванням на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Спікери заходу виступатимуть:

- Оксана Мовчан, керівник Національної служби здоров’я України (НСЗУ);

- Андрій Віленський, директор Департаменту договірної роботи НСЗУ.

Додамо, що Національна служба здоров’я 124 млн грн виплатила всім 25-ти центрам екстреної медичної допомоги за квітень в межах пакету медичних послуг «Екстрена медична допомога пацієнтам з підозрою або встановленим захворюванням на COVID-19». Національна служба здоров’я в рекордні терміни, за сім робочих днів, уклала договори з усіма центрами екстреної медичної допомоги (ЕМД) та здійснила оплати. Також НСЗУ уже виплатила 2 мільйони гривень закладам за медичні послуги мобільних бригад, які працюють з пацієнтами з підозрою або діагнозом COVID-19.

Під час онлайн брифінгу учасники розкажуть, які медзаклади отримали гроші за лікування COVID-19 та скільки отримали лікарні різних регіонів. Спікери дадуть відповіді на питання, в яких регіонах медики вже отримали доплати і від чого це залежить; які вимоги до медзакладу, що лікує пацієнтів з діагнозом СOVID-19, для отримання фінансування від НСЗУ та як повинні бути складені маршрути пацієнтів і хто за це відповідає.

Для участі в онлайн-брифінгу потрібно зареєструватися за посиланням:   

https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_xSTDS_8RQBauUdZxJls8cQ

На пошту вам надійде лист із підтвердженням та унікальним лінком для участі. Ви можете приєднатися до онлайн-брифінгу за допомогою своїх браузерів або програми ZOOM на комп’ютері чи смартфоні.

Додаткові інструкції щодо завантаження програми ви знайдете у доданому файлі.
З усіх питань щодо участі у заході звертайтесь до Аліси Тимченко, +38 063 864 30 62, alisa.timchenko.kk@gmail.com


Читайте також