ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
16:25, 19 травня 2022
На честь Дня вишиванки, який традиційно в Україні відзначають у третій четвер травня, усі керівники медичних закладів долучилися до онлайн-конференції у вишиваному одязі.
16:14, 19 травня 2022
19 травня - Всесвітній день сімейного лікаря. У цей день ми віддаємо данину поваги нелегкій праці сімейних лікарів. Висловлюємо усім працівникам сімейної медицини області вдячність за високий професіо..
13:37, 19 травня 2022
Сьогодні важливо згадати про наше коріння. Адже український народ – сильний, незалежний, самобутній! Нехай наш патріотизм допомагає захищати Україну! Бачимо, що національна пам'ять надзвичайно ва..
всі новини

Відбулось чергове засідання регіонального Штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби

У засіданні регіонального Штабу взяли участь: заступник голови Тернопільської ОДА, керівник робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, в Тернопільській області Ігор Гайдук, заступники начальника регіонального Штабу НС МХБ, в тому числі начальник УОЗ ТОДА Володимир Богайчук та члени Штабу, а також виконувачка обов’язків директора державної установи «Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України», Головний державний санітарний лікар області, начальник штабу Оксана Чайчук, а також заступник генерального директора КНП «Тернопільський обласний центр громадського здоров’я» Тернопільської облради, секретар штабу Марія Павельєва.

Члени штабу ґрунтовно обговорили готовність медичних закладів для надання допомоги хворим на коронавірус.
Також було розглянуто листа Асоціації футболу Тернопільщини від 28.05.2020 року № 28/05/20-1 щодо проведення обласних, районних, міських змагань з футболу на території області, а також листа Тернопільського обласного військового комісаріату від 29 травня 2020 року № 5/3154 щодо забезпечення медичними засобами учасників весняного призову 2020 року.

Також були актуалізовано інформацію щодо заходів, вжитих управлінням регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства облдержадміністрації щодо запобігання на території області коронавірусної інфекції COVID-19. Про це доповів начальник управління регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства облдержадміністрації Продан Олег.

Під час засідання відбулася фахова дискусія з питань погодження проведення обласних, районних, міських змагань з футболу на території Тернопільської області, крім Кременецького та Шумського районів, за умови виконання Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення футбольних матчів в Україні серед професіональних футбольних клубів в умовах карантину з метою запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-COV-2, затверджених постановою головного державного санітарного лікаря України від 26.05.2020 № 27; з питань вивчення графіків пасаржиських перевезень в період завершення робочого часу тощо.


Читайте також