ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 14 червня 2022
В умовах війни, як і у мирний час, кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні закладам охорони здоров’я. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у ц..
12:07, 01 червня 2022
До Дня захисту дітей #МОЗ України розповідає, як із медичною системою взаємодіють діти та які послуги можуть отримати та отримують діти для підтримання власного здоров’я та гармонійного розвитку.
10:25, 31 травня 2022
Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я. Кинути курити — важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров’я. Усі види сигарет шкідливі однаково..
всі новини

В. о. директора ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України» Оксану Чайчук нагороджено Почесною грамотою МОЗ

Згідно з Указом Президента України Володимира Зеленського, за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю почесне звання «Заслужений працівник охорони здоров’я України» присвоєно  завідувачеві відділення державної установи «Тернопільський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» Степану Дністряну.

Державну нагороду вручив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш під час заходів з нагоди Дня медичного працівника в ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Почесною грамотою Міністерства охорони здоров`я України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток сфери охорони здоров`я, високий професіоналізм, відданість справі, активну громадянську позицію та з нагоди Дня медичного працівника нагороджено в. о. директора ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України» Оксана Чайчук.

Також за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток системи охорони здоров’я та  з нагоди Дня медичного працівника нагороджено грамотою обласної державної адміністрації 10 працівників закладу.

«Я дякую за вашу працю, відданість професії, відповідальність. Напередодні професійного свята зичу міцного здоров`я, благополуччя, наснаги і здійснення всіх мрій», - зазначив Володимир Труш.

За інформацією Тернопільської ОДА


Читайте також