ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
17:46, 27 березня 2023
Запрошуємо на Здорову прогулянку у суботу 1 квітня!
16:37, 23 березня 2023
Відбулась чергова сесія депутатів Тернопільської обласної ради. У ній взяла участь директорка департаменту охорони здоров’я ТОВА Ольга Ярмоленко.
15:41, 23 березня 2023
У департаменті охорони здоров’я відбулась нарада з Міністром охорони здоров’я України Віктором Ляшко.
всі новини

«Запорука довголіття - здоровий спосіб життя»: 95-річна жителька Тернопільщини подолала коронавірус

Медики ж дивуються: пацієнтів такого віку з коронавірусом у них ще не було.

У свої 95 подолала коронавірус і повернулася додому. У Тернополі з інфекційного відділення виписали найстаршу пацієнтку. Як перенесла COVID-19 та в чому секрет довголіття, розпитували кореспонденти «5-го».

95-річна Галина Бартків після трьох тижнів у лікарні врешті повертається додому у супроводі онука. Попри поважний вік, раніше серйозно не хворіла, тож потрапляння до лікарні було несподіванкою. COVID-19 пенсіонерка підхопила від сина та невістки.

«Усе почалося з кашлю, потім температура піднеслась до 39 градусів, тоді вже налякались і хотіли госпіталізовувати, викликали "швидку", її госпіталізували. Тут вже зробили тест, і він виявився позитивним», – розповів онук пані Галини Андрій Бартків.

Запорука довголіття – здоровий спосіб життя, якого дотримується пані Галина, розповідає онук. Медики ж дивуються: пацієнтів такого віку з коронавірусом у них ще не було.

«Ми вже спостерігали у відділенні розгортання правобічної пневмонії, яку бабуся успішно здолала, з Божою ласкою та, я надіюсь, з нашою поміччю. Але пацієнти за 80 років в нас і зараз є», – зазначила завідувачка інфекційного відділення лікарні швидкої допомоги Тернополя Оксана Кадубець.

А от родичі пані Галини – і досі в лікарні. Та, за словами медиків, уже одужують. А от сама пенсіонерка сподівається, що до лікарняної палати не повернеться.

Тернопіль, «5 канал»


Читайте також