ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 14 червня 2022
В умовах війни, як і у мирний час, кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні закладам охорони здоров’я. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у ц..
12:07, 01 червня 2022
До Дня захисту дітей #МОЗ України розповідає, як із медичною системою взаємодіють діти та які послуги можуть отримати та отримують діти для підтримання власного здоров’я та гармонійного розвитку.
10:25, 31 травня 2022
Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я. Кинути курити — важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров’я. Усі види сигарет шкідливі однаково..
всі новини

Робочий візит Ігоря Гайдука у Товстенську райікарню: хід робіт по проєкту «Капітальний ремонт водолікувального відділення Товстенської районної комунальної лікарні»

15 липня у Заліщицькому районі з робочим візитом перебував заступник голови Тернопільської ОДА Ігор Гайдук. 

Спільно з головою райдержадміністрації Володимиром Шипітком побували у КНП «Товстенська селищна лікарня» Товстенської селищної ради. Про це повідомлено в Заліщицькій районній державній адміністрації.

Метою візиту було ознайомлення із об’ємом проведених робіт у 2019 році по проєкту «Капітальний ремонт водолікувального відділення Товстенської районної комунальної лікарні».

Нагадаємо, що реалізація даного проєкту здійснювалась за рахунок коштів ДФРР та часткового співфінансування з місцевого бюджету.

Ігор Гайдук наголосив на обов’язковому продовженні робіт у 2020 році з метою введення в експлуатацію даного об’єкта.


Читайте також