ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 14 червня 2022
В умовах війни, як і у мирний час, кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні закладам охорони здоров’я. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у ц..
12:07, 01 червня 2022
До Дня захисту дітей #МОЗ України розповідає, як із медичною системою взаємодіють діти та які послуги можуть отримати та отримують діти для підтримання власного здоров’я та гармонійного розвитку.
10:25, 31 травня 2022
Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я. Кинути курити — важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров’я. Усі види сигарет шкідливі однаково..
всі новини

Медики, залучені у вакцинуванні в області, отримали засоби індивідуального захисту від ВООЗ в Україні

World Health Organization Ukraine (ВООЗ в Україні) допомагає підтримувати послуги з імунізації, особливо в часи пандемії COVID-19, забезпечуючи медиків, залучених у вакцинуванні, необхідними засобами індивідуального захисту.

Для запобігання передачі вірусу під час вакцинації та захисту медичних працівників ВООЗ вже доставила
174, 486 медичних масок у Чернігівську, Чернівецьку, Дніпропетровську, Івано-Франківську, Херсонську, Хмельницьку, Кіровоградську, Київську, Львівську, Миколаївську, Одеську, Рівненську, Сумську, Тернопільську, Вінницьку, Волинську, Житомирську області для подальшого розповсюдження в установи, що надають послуги з імунізації.

Важливо забезпечити доступ до таких життєво необхідних послуг, як імунізація, оскільки переривання рутинної вакцинації навіть на короткий час може призвести до спалахів вакцинокерованих інфекцій та додаткового навантаження на систему охорони здоров’я.


Читайте також