ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:57, 03 серпня 2022
Через військову агресію російської федерації багато українців змушені були змінити місце проживання. Частина – втратили зв’язок з сімейними лікарями через свій від'їзд або від’їзд лікаря.
12:43, 03 серпня 2022
Людям з інвалідністю під час дії воєнного стану не потрібно повторно проходити медико-соціальну експертизу, щоб продовжити довідку про інвалідність.
15:08, 08 липня 2022
В Україні дозволили одночасно вводити вакцини проти COVID-19 та вакцини проти інших інфекційних хвороб дітям від 12 років та дорослим. Це рішення затверджено наказом #МОЗ № 1067 від 20 червня 2022 р. ..
всі новини

Очільник обласної ради відзначив медичних працівників Заліщицької центральної районної лікарні та у Заліщицького обласного госпіталю інвалідів війни та реабілітованих. ФОТО

Цьогорічні карантинні обмеження щодо недопущення поширення коронавірусної хвороби внесли  корективи у пошанування тих, хто кожної секунди стоїть на  сторожі здоров’я та життя  людей – медичних працівників, чиє професійне свято відзначається традиційно у третю неділю червня.  Щоб висловити слова подяки за титанічну працю,  до медиків Заліщицького району завітав голова обласної ради Віктор Овчарук, зокрема, побував у Заліщицькій центральній районній лікарні та у Заліщицькому обласному госпіталі інвалідів війни та реабілітованих.

«Від себе особисто, усього депутатського корпусу, від усіх жителів дякую кожному з вас за мужність, витримку, вірність обов’язку  особливо в цей нелегкий для країни час, - наголосив очільник області. – Без необхідного обладнання та засобів захисту на початках епідемії, при мізерній зарплаті та максимальних ризиках для власного здоров’я та життя жоден з вас не відмовився допомагати людям. Честь і хвала вам за це! Лікар – це неоціненна й важка праця, і не тільки сьогодні, у період епідемії коронавірусу. Медичні сестри, лікарі, завідувачі відділень, санітарки,  працівники лабораторій – кожен із вас щодня перебуває на передовій боротьбі з різними хворобами. Саме ви вселяєте надію та віру на те, щоб жити далі. Низький уклін за вашу працю, за тисячі врятованих життів. Нехай  вас оберігає Господь». Віктор Овчарук вручив медичним працівникам району відзнаки Тернопільської обласної ради.

За інформацією Тернопільської обласної ради


Читайте також