ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
18:10, 01 грудня 2022
З вітальним словом виступили заступник директора Департаменту охорони здоров’я ТОВА - Вадим Кравчук, головний лікар Тернопільської обласної клінічної лікарні - Василь Бліхар та Медичний директор облас..
17:23, 01 грудня 2022
Щорічно, 1 грудня, відзначають день боротьби зі СНІДом та толерантності до ВІЛ-інфікованих. СНІД – тяжке інфекційне захворювання, спричинене вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), який уражає імунну сист..
12:00, 01 грудня 2022
Станом на 1 листопада на диспансерному обліку перебуває 155 722 людей, які живуть з ВІЛ. За 10 місяців року в Україні офіційно зареєстровано 10239 нових випадків ВІЛ-інфекції.
всі новини

У разі покращення епідситуації, ініціюватимемо «жовту зону», — Володимир Труш. ВІДЕО

"Якщо протягом наступних трьох днів в області спостерігатиметься спад захворюваності на коронавірус, звертатимемося до державної комісії з ТЕБ та НС переглянути зонування Тернопільщини" - на цьому наголосив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш 3 серпня на позачерговому засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС.

Про це повідомлено  в Тернопільській обласній державній адміністрації .

Стосовно того чи іншого району, який потрапив у «червону», «помаранчеву» чи «жовту» зони, рішення прийматимуть місцеві комісії ТЕБ та НС та органи місцевого самоврядування, підкреслив очільник області.

Загалом оцінка рівня епіднебезпеки адміністративно-територіальних одиниць формується згідно розрахунків Міністерства охорони здоров’я. Про це наголосила виконувачка обов’язків директора Державної установи «Тернопільський обласний лабораторний центр» Міністерства охорони здоров’я України» Юлія Кравчук.

«Згідно показників та критерій, наданих Кабінетом Міністрів України, в Тернополі доволі високий коефіцієнт виявлення інфікування та показник динаміки росту. Для прикладу, 29 липня показник випадків інфікування становив 143 при нормі 10», — повідомила Юлія Кравчук.

За результатами проведених ПЛР-обстежень, на сьогоднішній день в області налічується понад 3100 хворих на коронавірус. 167 перебуває на стаціонарному лікуванні, з них 38 — у важкому стані.

«За останній тиждень відбувся ріст захворюваності. Поступлення хворих на стаціонарне лікування зумовлено погіршенням їхнього стану. Серед найпоширеніших симптом: пневмонія, дихальна недостатність, висока температура. Найбільше хворих у лікарні швидкої допомоги та дитячій лікарні обласного центру. Також багато хворих у Чортківській, Монастириській та Збаразькій районних лікарнях», — повідомив начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Богайчук.

У той же час протягом останніх трьох днів ситуація дещо покращується. Як наголосив Володимир Богайчук, за минулі вихідні спостерігається певне зменшення кількості захворювання на коронавірус.

«Тернопільська область живе циклічно — від 1 до 9 днів епідситуація погіршується, а потім, наступні 9 днів — покращується. Під час засідання Державної комісії ТЕБ та НС ми перебували на якраз 8-9 дні погіршення. У зв’язку з цим й могти потрапити у «червону» зону», — підсумував Володимир Труш.

Про подальший стан інфікування на COVID-19 інформуватимемо жителів Тернопільщини на щоденній основі.


Читайте також