ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 14 червня 2022
В умовах війни, як і у мирний час, кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні закладам охорони здоров’я. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у ц..
12:07, 01 червня 2022
До Дня захисту дітей #МОЗ України розповідає, як із медичною системою взаємодіють діти та які послуги можуть отримати та отримують діти для підтримання власного здоров’я та гармонійного розвитку.
10:25, 31 травня 2022
Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я. Кинути курити — важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров’я. Усі види сигарет шкідливі однаково..
всі новини

Відповідальність за роботу навчального закладу в умовах посиленого карантину несуть їх керівники

Про це сьогодні під час брифінгу в Тернопільській обласній державній адміністрації заявила начальниця управління освіти і науки Тернопільської ОДА Ольга Хома.

За словами очільниці освіти, заклади загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти, які знаходяться у червоній зоні епіднебезпеки, повинні працювати дистанційно, а їх відвідування здобувачами освіти заборонено.
Якщо ж заклад ігнорує карантинні заходи і продовжує надавати освітню послугу, то відповідальність за це несе директор.

«Мені шкода керівників навчальних закладів, які опинилися в такій ситуації. Батьки приводять дітей до школи, бо не мають куди їх діти. Я також розумію керівників, які виконують рішення місцевої комісії ТЕБ та НС, де вказано, що вони мають забезпечити роботу навчальних закладів. Але хочу наголосити: ми маємо рішення державної комісії ТЕБ та НС і кожен з нас повинен керуватися, в першу чергу, ним», - додає Ольга Хома.

Правоохоронці вже провели з керівниками освітніх закладів роз'яснювальну роботу та попередили про можливу кримінальну відповідальність за недотримання карантинних заходів.

Крім того, правоохоронці ініціюють проведення позачергового засідання місцевої комісії ТЕБ та НС, аби донести цю інформацію до представників комісії.


Читайте також