ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
11:51, 18 вересня 2023
Підсилюємо заклади охорони здоров'я Херсонської, Миколаївської та Запорізької областей, зокрема на постраждалих від затоплення внаслідок підриву дамби Каховської ГЕС населених пунктів!
18:25, 15 вересня 2023
У Тернополі відкрили четверту підстанцію Тернопільської станції екстреної швидкої медичної допомоги. А також 4 громади отримали нові автомобілі швидкої допомоги: Кременецька, Чортківська, Теребовлянсь..
16:42, 14 вересня 2023
Заступник начальника Тернопільської ОВА Віктор Устенко та директорка департаменту охорони здоров’я ТОВА Ольга Ярмоленко взяли участь у нараді під головуванням міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка.
всі новини

Благодійний медвантаж отримала Борщівська райлікарня

Завдяки Благодійному Фонду "Світло реформації", цей лікувальний заклад отримав функціональні ліжка, тумби, засоби індивідуальної гігієни, інвалідні візки, матраци та ходунки.

До слова, КНП "Борщівська районна лікарня" Борщівської районної ради розрахована на 145 ліжко-місць.
Тут також надають допомогу пацієнтам з коронавірусом, адже лікарня визначена для госпіталізації пацієнтів з COVID-19 і є в переліку МОЗ лікарень першої хвилі.
Як повідомив прес-службу головний лікар Борщівської райлікарні Віталій Гладкий, "станом на сьогодні, в лікарні перебувають 32 хворих з коронавірусом та 22 - з пневмоніями та підозрою на COVID-19.
З них - четверо важкохворих знаходяться у реанімації, десятеро - під кисневими концентраторами.

Адміністрація КНП "Борщівська Районна Лікарня" висловлює слова подяки благодійникам, а також народному депутату Володимиру Гевку за сприяння в наданні благодійної допомоги у такий важкий час та допомогу в боротьбі проти коронавірусної інфекції COVID-19.


Читайте також