ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
18:10, 01 грудня 2022
З вітальним словом виступили заступник директора Департаменту охорони здоров’я ТОВА - Вадим Кравчук, головний лікар Тернопільської обласної клінічної лікарні - Василь Бліхар та Медичний директор облас..
17:23, 01 грудня 2022
Щорічно, 1 грудня, відзначають день боротьби зі СНІДом та толерантності до ВІЛ-інфікованих. СНІД – тяжке інфекційне захворювання, спричинене вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), який уражає імунну сист..
12:00, 01 грудня 2022
Станом на 1 листопада на диспансерному обліку перебуває 155 722 людей, які живуть з ВІЛ. За 10 місяців року в Україні офіційно зареєстровано 10239 нових випадків ВІЛ-інфекції.
всі новини

Тернопільщина: Зі 605 госпіталізованих хворих на коронавірус - 89 перебувають на кисневій масці, 154 – з кисневим концентратором, 16 – на ШВЛ

Зі 226 осіб госпіталізованих з підозрою на коронавірус - 25 пацієнтів з кисневим концентратором, 17 – з кисневою маскою, 2 – на ШВЛ.

Зі 9226 осіб, у яких виявлено станом на сьогодні COVID-19 – 4152 особи одужало.
4966 осіб хворіють, з них 605 осіб перебувають на стаціонарному лікуванні (89 пацієнтів на кисневій масці, 154 – з кисневим концентратором, 16 – на ШВЛ). 4361 особа - на амбулаторному спостереженні.
Загалом, під підозрою – 336 осіб, з них на стаціонарному лікуванні 226 особи (25 пацієнтів - з кисневим концентратором, 17 – з кисневою маскою, 2 – на апараті ШВЛ).

В медзакладах охорони здоров’я першої хвилі Тернопільщини на стаціонарному лікуванні перебуває 831 особа - повідомляє Управління охорони здоров'я Тернопільської облдержадміністрації.

З них:
- у КНП «Тернопільська міська лікарня швидкої допомоги»: 79 осіб з коронавірусною інфекцією (троє осіб підключені до апарату ШВЛ, одинадцятеро - на кисневому концентраторі, шестеро - на кисневій масці).
13 підозр.

- у КНП «Почаївська комунальна районна лікарня»: 10 осіб з коронавірусною інфекцією (одна особа на ШВЛ, двоє - на кисневому концентраторі, п’ятеро - на кисневій масці).
20 підозр, з них четверо осіб - на кисневій масці.

- у КНП «Тернопільська міська дитяча клінічна лікарня»: 22 особи з коронавірусом.
22 підозр.

- у КНП «Заліщицька центральна районна лікарня»: 46 осіб з коронавірусом (троє осіб на ШВЛ, шестеро - на кисневій масці, четверо - на кисневому концентраторі).
17 підозр, з них - одна особа на кисневій масці.

- у КНП «Збаразька центральна районна лікарня»: 31 особа з коронавірусною інфекцією (чотирнадцятеро осіб на кисневій масці).
21 особа з підозрою на коронавірусну інфекцію, з них - три особи на кисневій масці, двоє - на кисневому концентраторі.

- у КНП «Лановецька центральна районна лікарня»: 9 осіб з коронавірусною інфекцією (одна особа на кисневій масці).

3 підозри.

- у КНП «Гусятинська центральна районна лікарня»: 28 осіб з коронавірусною інфекцією (одна особа - на ШВЛ, семеро - на кисневому концентраторі, одна особа - на кисневій масці).
8 осіб з підозрою на коронавірусну інфекцію, з них одна особа - на ШВЛ, одна - на кисневому концентраторі.

- у КНП «Шумська центральна районна лікарня»: 14 осіб з коронавірусною інфекцією (п’ятеро - на кисневій масці).
7 підозр, з них – четверо - на кисневій масці.

- у КНП «Підволочиська центральна районна лікарня»: 15 осіб з коронавірусною інфекцією (двоє - на кисневому концентраторі, двоє - на кисневій масці).

- у КНП «Тернопільський регіональний фтизіопульмонологічний центр»: 31 особа з коронавірусною інфекцією (одна особа – на ШВЛ, девятеро – на кисневому концентраторі).
Підозр 5 на кисневому концентраторі. Медичних працівників на лікуванні 6.

- у КНП «Борщівська центральна районна лікарня»: 37 осіб з коронавірусною інфекцією (одинадцятеро осіб на кисневій масці, одна - на кисневому концентраторі).
18 підозр.

- у КНП «Кременецька центральна районна лікарня»: 14 осіб з коронавірусною інфекцією (одна особа - на ШВЛ, двоє - на кисневому концентраторі, одна - на кисневій масці).
7 підозр, з них одна особа - на кисневій масці.

- у КНП «Бережанська центральна районна лікарня»: 21 особа з коронавірусом (п’ятеро - на кисневому концентраторі, троє - на кисневій масці).
4 підозри, з них двоє осіб - на кисневому концентраторі.

- у КНП «Козівська центральна районна лікарня»: 36 осіб з коронавірусною інфекцією (четверо - на кисневому концентраторі, двоє осіб - на кисневій масці.
7 підозр.

- у КНП «Чортківська центральна районна лікарня»: 49 осіб з коронавірусом (п’ятеро на ШВЛ в режимі CPAP, семеро - на кисневому концентраторі, чотирнадцятеро - на кисневій масці).
10 підозр, з них одна особа - на кисневому концентраторі.

- у КНП «Монастириська центральна районна лікарня»: 20 осіб з короновірусної інфекцією (десятеро - на кисневому концентраторі).
9 підозр, з них двоє осіб - на кисневому концентраторі.

- у КНП «Бучацька центральна районна лікарня»: 31 особа з коронавірусною інфекцією (троє - на кисневому концентраторі, четверо - на кисневій масці).
24 підозри, з них троє осіб - на кисневому концентраторі, двоє - на кисневій масці.

- у КНП «Тернопільський обласний перинатальний центр «Мати і дитина»: 2 особи з коронавірусною інфекцією.
5 підозр.

- у КНП «Тернопільська міська лікарня №3»: 29 осіб з коронавірусною інфекцією (восьмеро - на кисневому концентраторі, двоє - на кисневій масці).
8 підозр, з них на одна особа - на ШВЛ, одна - на кисневому концентраторі, одна - на кисневій масці.

- у КНП «Теребовлянська центральна районна лікарня»: 25 осіб з коронавірусною інфекцією (одна особа - на кисневому концентраторі, четверо - на кисневій масці).
12 підозр, з них п’ятеро осіб - на кисневому концентраторі.

- У КНП «Скалатська комунальна районна лікарня» Скалатської міської ради: 9 осіб з коронавірусною інфекцією (одна особа - на кисневому концентраторі).
2 підозри, з них одна особа - на кисневому концентраторі.

- у КНП «Зборівська центральна районна лікарня»: 14 осіб з коронавірусною інфекцією (три особи - на кисневому концентраторі, одна - на кисневій масці).
6 підозр, з них одна особа - на кисневій масці, дві - на кисневому концентраторі.

- у КНП «Підгаєцька центральна районна лікарня»: 4 особи з коронавірусною інфекцією (одна особа - на кисневій масці).
1 підозра.

- у КНП «Тернопільська центральна районна лікарня»: 27 осіб з коронавірусною інфекцією (одна особа - на ШВЛ, дві – на кисневому концентраторі, четверо – на кисневій масці).

- у КНП «Залозецька районна лікарня»: 4 особи з коронавірусною інфекцією.
2 підозри.

На сьогодні - продовжують хворіти 4966 осіб, на стаціонарному лікуванні перебуває 605 осіб (89 пацієнтів на кисневій масці, 154 – з кисневим концентратором, 16 – на ШВЛ). 4361 особа - на амбулаторному спостереженні.
Загалом, під підозрою – 336 осіб, з них на стаціонарному лікуванні 226 особи (25 пацієнтів - з кисневим концентратором, 17 – з кисневою маскою, 2 – на апараті ШВЛ).


Читайте також