ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
всі новини

Тернопільські кардіохірурги готуються до впровадження нових хірургічних методик серцево-судинної патології у дітей та дорослих


Йдеться про оперативні втручання - кардіохірургічні операції - як дорослому, так і дитячому населенню області, що мають серцеві патології.

Такі можливості та перспективи кардіо-хірургічного відділення Тернопільська Університетська Лікарня обговорено впродовж робочої зустрічі та відвідин медзакладу доктора медичних наук, професора, члена-кореспондента НАМН України, директора Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Миколи Амосова Василя Лазоришинця.
Власне, за сприяння Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.Амосова, нову послугу надаватимуть як дорослим так і дитячим пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями на якісно новому європейському рівні.

Директор Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Миколи Амосова Василь Лазоришинець спільно з головою Тернопільської ОДА Володимиром Трушем, начальником Управління охорони здоров'я Тернопільської облдержадміністрації Ольгою Ярмоленко та головним лікарем КНП "Тернопільська університетська лікарня" ТОР оглянув потужності закладу.

Відомий дитячий кардіохірург, організатор охорони здоров’я Василь Лазоришинець зазначив, що саме "розвиток дитячої кардіохірургії є показником розвитку медицини в цілому".

Більше - у відео Тернопільської ОДА


Читайте також