ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 30 вересня 2022
Як отримати безкоштовну медичну допомогу та медикаменти читайте у матеріалі.
16:18, 28 вересня 2022
Серед усього одноразові рукавички, антибіотики, знеболюючі препарати, шприци, пластирі, бинти, катетери, противірусне, жарознижуючі засоби та інші.
14:25, 22 вересня 2022
Амбулаторну допомогу можна отримати в закладах, що уклали договір з НСЗУ за пакетом “Профілактика, діагностика, спостереження, лікування та реабілітація в амбулаторних умовах”.
всі новини

Ольга Ярмоленко відвідала оновлену Гусятинську бальнеологічну лікарню

В рамках візиту на Гусятинщину, начальниця Управління охорони здоров'я ТОДА Ольга Ярмоленко відвідала оновлену Гусятинську бальнеологічну лікарню. Оздоровчий заклад оглянула спільно з головою райдержадміністрації Надією Галябардою та головним лікарем Євгеном Пожарнюком.

Під час оглядин медзакладу він зазначив, що «завдяки реалізації проекту по реконструкції водолікарні вдалося суттєво змінити комунальне підприємство «Гусятинська бальнеологічна лікарня».

За кошти з бюджету територіальної громади здійснено масштабну реконструкцію будівлі і закупівлю бальнеологічного обладнання, в тому числі гідромасажних ванн, оснащених системою підводного масажу високого тиску.

Відтак, є можливість забезпечити проведення водолікувальних процедур для 50 пацієнтів одночасно.

Тут уже надаються: гідромасаж, душ Шарко, пресотерапія, електрофорез, магнітотерапія, ультразвукова терапія, лазаротерапія, вакуумний масаж, інгаляції, грязелікування, озокеритолікування, електрокардіографія, Hitop-терапія.

Додамо, що водолікування здійснюється на базі використання слабомінералізованої води з високим вмістом органічних речовин типу «Нафтуся» і ропи високої мінералізації типу «Друскіненкай» під назвою «Гусятинська».

Читайте також