ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
11:51, 18 вересня 2023
Підсилюємо заклади охорони здоров'я Херсонської, Миколаївської та Запорізької областей, зокрема на постраждалих від затоплення внаслідок підриву дамби Каховської ГЕС населених пунктів!
18:25, 15 вересня 2023
У Тернополі відкрили четверту підстанцію Тернопільської станції екстреної швидкої медичної допомоги. А також 4 громади отримали нові автомобілі швидкої допомоги: Кременецька, Чортківська, Теребовлянсь..
16:42, 14 вересня 2023
Заступник начальника Тернопільської ОВА Віктор Устенко та директорка департаменту охорони здоров’я ТОВА Ольга Ярмоленко взяли участь у нараді під головуванням міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка.
всі новини

В інфекційному відділенні Чортківської райлікарні встановили спеціалізовану місткість для збереження і газифікації рідкого кисню

Від неї через мережу кисень надходитиме до кисневих точок.
- До цього щодня у медзакладі використовували понад 80 балонів кисню. Кожної доби пусті місткості обмінювали на повні. Щоб розвантажити та завантажити балони, лікарні доводилось наймати бригаду робітників. Це великий людський ресурс, - пояснює голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш.
Після підключення місткості потреба у використанні балонів значно знизиться.
Загалом для надання допомоги хворим на COVID-19 у Чортківському районі передбачено 125 ліжок. У райлікарні перепрофільовано кілька відділень. Готують приміщення для розгортання польового госпіталю.
В області централізованою подачею кисню забезпечать 80% ліжкового фонду, передбаченого для хворих на коронавірус.
Слідкуйте за нашими новинами на інших майданчиках:

 

Читайте також