ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 14 червня 2022
В умовах війни, як і у мирний час, кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні закладам охорони здоров’я. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у ц..
12:07, 01 червня 2022
До Дня захисту дітей #МОЗ України розповідає, як із медичною системою взаємодіють діти та які послуги можуть отримати та отримують діти для підтримання власного здоров’я та гармонійного розвитку.
10:25, 31 травня 2022
Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я. Кинути курити — важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров’я. Усі види сигарет шкідливі однаково..
всі новини

Сесія облради: Затверджено статути та фінансові плани комунальних некомерційних підприємств обласної медицини

Сьогодні, 23 грудня, розпочато третє пленарне засідання першої сесії Тернопільської обласної ради сьомого скликання. Участь в ньому бере начальниця управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА, депутат Тернопільської обласної ради сьомого скликання Ольга Ярмоленко.

Перед початком засідання до сесійної конференцзали завітали тернопільські пластуни, які передали Вифлеємський вогонь миру керівництву обласної ради.

Опісля затвердження порядку денного роботи чергового засідання, депутати затвердили ряд проектів рішень. Зокрема, підтримали звернення до керівництва держави щодо повернення звання Героя України з удостоєнням ордена Держави Роману Шухевичу та Степану Бандері (посмертно).

Проекти №31 і №32 «Про визначення статутного капіталу і затвердження статутів комунального некомерційного підприємства «Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер» Тернопільської обласної ради та «Про визначення статутного капіталу і затвердження статутів комунального некомерційного підприємства «Тернопільська університетська лікарня» у новій редакції підтримано депутатами одноголосно.

Також прийнято проект №27 щодо затвердження фінансових планів комунальних некомерційних підприємств обласної ради «Тернопільська обласна клінічна психоневрологічна лікарня» та «Тернопільський обласний медичний центр соціально-небезпечних захворювань» на 2021 рік.

Окрім того, підтримано уточнені фінансові плани окремих комунальних некомерційних підприємств Тернопільської обласної ради на 2020 рік.

Засідання першої сесії Тернопільської обласної ради сьомого скликання триває.


Читайте також