ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 14 червня 2022
В умовах війни, як і у мирний час, кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні закладам охорони здоров’я. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у ц..
12:07, 01 червня 2022
До Дня захисту дітей #МОЗ України розповідає, як із медичною системою взаємодіють діти та які послуги можуть отримати та отримують діти для підтримання власного здоров’я та гармонійного розвитку.
10:25, 31 травня 2022
Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я. Кинути курити — важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров’я. Усі види сигарет шкідливі однаково..
всі новини

Тернопільщина готується до першої хвилі вакцинації від COVID-19. ВІДЕО

Про це повідомила начальниця управління охорони здоров'я Тернопільської облдержадміністрації Ольга Ярмоленко.

Вона зазначила, що в області створено 11 бригад на базі десяти Центрів первинної медико-санітарної допомоги. Кожна мобільна бригада складається з лікаря, медсестри, водія, а також двох додаткових працівників - ще одного лікаря та однієї медсестри.

Першій хвилі вакцинації підлягають медики, які надають допомогу хворим на COVID-19, члени мобільних бригад, які проводять забір для ПЛР-тестування, працівники соціальних закладів та їх підопічні, представники Збройних сил України та Нацгвардії.

Як УОЗ раніше повідомляло, така масштабна вакцинація проводитиметься вперше. Але вона буде виключно добровільною. Держава дає можливість громадянам вакцинуватись та відповідно, сприяти формуванню імунітету. Ми радитимемо пройти вакцинацію проти COVID-19. Багаторівневу кампанію з вакцинації проти COVID-19 в області буде зорганізовано повноцінно.

Додамо, що координувати процес проведення кампанії з вакцинації буде оперативний штаб МОЗ із реагування на ситуації з поширення інфекційних хвороб, яким можна запобігти шляхом вакцинації. Його очолює Міністр охорони здоров’я.


Читайте також