ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 14 червня 2022
В умовах війни, як і у мирний час, кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні закладам охорони здоров’я. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у ц..
12:07, 01 червня 2022
До Дня захисту дітей #МОЗ України розповідає, як із медичною системою взаємодіють діти та які послуги можуть отримати та отримують діти для підтримання власного здоров’я та гармонійного розвитку.
10:25, 31 травня 2022
Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я. Кинути курити — важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров’я. Усі види сигарет шкідливі однаково..
всі новини

Брифінг в ОДА: Стартує перший етап вакцинації проти COVID-19 в області

Вакцинувати розпочала мобільна бригада з імунізації, яка пройшла кваліфіковане навчання, з медзакладу Тернополя.

Першій вакцинацію проти COVID-19 провели інфекціоністці Ользі Дивоняк. Вона є завідувачкою інфекційного відділення Тернопільської міської дитячої клінічної лікарні. Саме вона під час сьогоднішнього брифінгу з перших уст розповіла як все проходило, як почувається після щеплення та які враження від цього.

Загалом, вакцинація розпочнеться з мобільних бригад, які надалі проводитимуть щеплення всіх, хто входить до першої хвилі – медиків, що працюють на екстренці та у «ковідних» відділеннях. Загалом понад 1700 осіб.

Члени двох мобільних бригад з імунізації пройшли відповідне навчання з імунізації від COVID-19 вакцинами від Pfizer/BioNTech та AstraZeneca. Вони ж навчатимуть і інші бригади.

Разом з тим очільниця упправління охорони здоров'я Ольга Ярмоленко акцентувала увагу на тому, що інфікуватися коронавірусом під час щепленням проти COVID-19 - неможливо. Тому вона вчергове закликала вакцинуватись. Адже головним завданням на сьогодні є проведення вакцинації у терміни, визначені етапами вакцинальної кампанії, аби медики отримали колективний імунітет.

Нагадаємо, що спікерами брифінгу виступили: очільниця УОЗ Тернопільської ОДА Ольга Ярмоленко, регіональна координаторка вакцинальної кампанії на Тернопільщині, експертка за напрямом «Імунопрофілактика та епіднагляд вакцинокерованих інфекцій» УОЗ ТОДА Марія Павельєва та завідувачка інфекційного відділення Тернопільської міської дитячої клінічної лікарні та головний експерт за педіатричним напрямком «Інфекційні хвороби» управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА Ольга Дивоняк.


Читайте також