ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 14 червня 2022
В умовах війни, як і у мирний час, кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні закладам охорони здоров’я. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у ц..
12:07, 01 червня 2022
До Дня захисту дітей #МОЗ України розповідає, як із медичною системою взаємодіють діти та які послуги можуть отримати та отримують діти для підтримання власного здоров’я та гармонійного розвитку.
10:25, 31 травня 2022
Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я. Кинути курити — важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров’я. Усі види сигарет шкідливі однаково..
всі новини

У День боротьби з туберкульозом у Тернополі відбулася акція «Мотиваційна кава»

24 березня весь світ об'єднується в боротьбі з туберкульозом. Цього року боротьба проходить під гаслом «#наставчас».

Тернопільщина не залишилася осторонь і під егідою Тернопільського обласного Центру громадського здоров'я - сьогодні, у День боротьби з туберкульозом, в центрі міста по вулиці Валовій, відбулася акція «МОТИВАЦІЙНА КАВА».

Разом з безкоштовною кавою, люди отримали корисну інформацію, адже напій подавався в паперових стаканчиках з гаслами, що висвітлюють питання туберкульозу.

Окрім того, на стаканчиках розміщено QR-коди, просканувавши мобільним пристроєм, можна ознайомитись з достовірною інформацією про туберкульоз.

Акція відбулася задля реалізації проекту «Прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції в Україні» », який реалізується за фінансової підтримки The Global Fund to Fight AIDS та за підтримки БО «Тернопільське благодійне товариство БО «Мережа людей, які живуть з ВІЛ», БО «100% життя», Тернопільського обласного центру громадського здоров’я, Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, Партнерства «Зупинимо туберкульоз. Україна», ГО «Асоціація мобільних кав’ярень», БО «Світло Надії» та БО ТБТ МЕРЕЖА (Тернопільський регіон).


Читайте також