УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
22:17, 07 липня 2020
Хто може достроково припинити самоізоляцію, де можна зробити аналіз для припинення самоізоляції, як правильно повідомити лабораторію про наміри припинити самоізоляцію та що робити далі, якщо результат..
22:14, 07 липня 2020
Щодо ситуації пов’язаної із захворюванням населення на COVID-19, то впродовж доби, госпіталізовано шестеро осіб. Загалом, госпіталізовано 327, зокрема 29 дітей та 19 медиків.
22:13, 07 липня 2020
Про це повідомили прес-службу в обласному Штабі з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби..
всі новини

У Чорткові провели переривчасті курси та виїздне розширене засідання товариства терапевтів Тернопільської області

   11 квітня, на базі Чортківської ЦКРЛ, з метою підвищення кваліфікації лікарів терапевтичного профілю, були проведені переривчасті курси та виїздне розширене засідання товариства терапевтів Тернопільської області. Першою виступала головний спеціаліст-терапевт управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Матюк Л.М., вона привітала учасників переривчастих курсів та доповіда на тему: "Фармаконагляд, міжнародний та національний регуляторний механізм контролю за безпекою ЛЗ".
   В подальшому про " ІХС: імплементація протоколів надання медичної допомоги в клінічну практику" доповів доктор мед. наук, професор Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського - Гребеник М.В..
   Про "Старі та нові проблеми кардіології в Тернопільській області" розповів Вівчар Н.М.- експерт-кардіолог управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації, завідувач кардіологічного відділення Тернопільської університетської лікарні.
   Сміян С.І - доктор мед. наук, професор ДВНЗ "ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського" доповіла про "Довготривалу терапію остеоартриту: старі проблеми та нові перспективи".
   Лекцію на тему "Ринусинусит в практиці сімейного лікаря" прочитав доктор мед. наук Андрейчин Ю.М.
   Про сучасні підходи до діагоностики та лікування полінозів розповіла канд. мед. наук Лубянська З.А.
   З темою "Остеопороз в практиці сімейного лікаря" виступила канд. мед. наук Гусак С.Р.
   Насамкінець переривчастих курсів професор Сміян С.І. та заступник головного лікаря Чортківської ЦКРЛ Шага С.М. підсумували виступи колег та висловили вдячність за змістовні доповіді.


Читайте також