ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 14 червня 2022
В умовах війни, як і у мирний час, кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні закладам охорони здоров’я. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у ц..
12:07, 01 червня 2022
До Дня захисту дітей #МОЗ України розповідає, як із медичною системою взаємодіють діти та які послуги можуть отримати та отримують діти для підтримання власного здоров’я та гармонійного розвитку.
10:25, 31 травня 2022
Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я. Кинути курити — важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров’я. Усі види сигарет шкідливі однаково..
всі новини

Тернопільщина отримала ще одну вакцину - СoronaVac. Її партія складає 1200 доз - УОЗ

Про це повідомляє управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

Відповідно до розподілу вакцини проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, «КОРОНАВАКВакцина для профілактики COVID-19, інактивована», закупленої закошти Державного бюджету України за 2020 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру» за напрямом «Закупівля хіміотерапевтичних препаратів, радіо фармпрепаратів та препаратів супроводу для лікування онкологічних хворих, а також вакцини проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (Наказ МОЗ України від 12.04.2021 № 705) та наказу УОЗ про отримання «Вакцини проти гострої респіраторної хвороби COVID-19», згідно якого генеральному директорові «Тернопільського обласного виробничо-торгового аптечного об’єднання» Тернопільської обласної ради Наталії Марків доручено забезпечити дотримання умов зберігання, приймання та обліку вакцини проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARSCoV-2, визначених в інструкції про її застосування, згідно розподілу вищезгаданого наказу Міністерства охорони здоров’я України.

Окрім того, головному спеціалісту відділу фінансово-економічного та програмного забезпечення управління охорони здоров’я облдержадміністрації доручено інформувати щодо використання та залишків лікарського засобу ДП «Медичні закупівлі України».

Загалом, у регіони розподілено 200 тисяч доз вакцини фармацевтичної компанії Sinovac.

На фото - під час отримання сьогодні, 13 квітня, чергової партії вакцини проти коронавірусної хвороби COVID-19


Читайте також