ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 14 червня 2022
В умовах війни, як і у мирний час, кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні закладам охорони здоров’я. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у ц..
12:07, 01 червня 2022
До Дня захисту дітей #МОЗ України розповідає, як із медичною системою взаємодіють діти та які послуги можуть отримати та отримують діти для підтримання власного здоров’я та гармонійного розвитку.
10:25, 31 травня 2022
Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я. Кинути курити — важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров’я. Усі види сигарет шкідливі однаково..
всі новини

В рамках Національного плану вакцинації від COVID-19 щеплення препаратом Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech отримали три сотні рятувальників області. ФОТО

Тим часом, в Україні та області триває вакцинація громадян від коронавірусної хвороби COVID-19.

В рамках Національного плану вакцинації від COVID-19 щеплення препаратом Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech. отримали фахівці Головного управління ДСНС України у Тернопільській області.

У повідомленні йдеться: «Вакцинація тернопільських рятувальників символічно припала на Всесвітній тиждень імунізації, який в цьому році за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я проводиться під девізом «Запобігти. Захистити. Прищепити». Сьогодні свою дозу вакцини отримають три сотні представників Служби порятунку. Вакцинація добровільна. Її проводять на базі медичної служби Головного управління ДСНС України у Тернопільській області.

До початку процедури медики переконались, що у рятувальників немає протипоказань до щеплення та попередили, що вакцинація значно знижує ризик зараження, а також у випадку захворювання запобігає важким формам перебігу та ускладненням. Вакцину вводять внутрішньом'язово. Для повноцінної імунізації необхідно отримати дві дози вакцини з інтервалом у три тижні».

Управління охорони здоров'я ТОДА наголошує, для тих, хто перебуває у зоні ризику, вакцинування це надійний спосіб зменшити ризик інфікування COVID-19.

Рятувальники закликають усіх, хто турбується про своє здоров'я та безпеку оточуючих, не нехтувати вакцинуванням. Адже на сьогодні це єдине, що допоможе спинити поширення пандемії, яка щодня забирає життя сотень українців.

#вакцинуюсь_від_COVID_19 #вакцинуюсь_від_коронавірусу #переможемо_пандемію #вакцинація #коронавірус


Читайте також