ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 14 червня 2022
В умовах війни, як і у мирний час, кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні закладам охорони здоров’я. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у ц..
12:07, 01 червня 2022
До Дня захисту дітей #МОЗ України розповідає, як із медичною системою взаємодіють діти та які послуги можуть отримати та отримують діти для підтримання власного здоров’я та гармонійного розвитку.
10:25, 31 травня 2022
Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я. Кинути курити — важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров’я. Усі види сигарет шкідливі однаково..
всі новини

Благодійники з фонду «Гуманітарна допомога м. Білефельд» передали відділенню патології новонароджених дітей та відділенню недоношених дітей обласної дитячої лікарні 9 ліжок

Завдяки Благодійному фонду «Гуманітарна допомога м. Білефельд» матеріальна база КНП «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» ТОР поповнилася новими та сучасними ліжечками для немовлят.

Сьогодні, 6 травня, Благодійний фонд «Гуманітарна допомога м. Білефельд» передав відділенню патології новонароджених дітей та відділенню недоношених дітей 9 сучасних ліжечок для комфортного перебування немовлят, які знаходяться у даних відділеннях, великі функціональні ліжка, матраци, одяг та засоби гігієни.

В ході візиту представники благодійного фонду відвідали також онкогематологічне відділення та відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії з виїзною консультативно-педіатричною бригадою невідкладної допомоги і були приємно вражені атмосферою та комфортними умовами перебування діток.

Як зазначила заступник медичного директора з медсестринства Ірина Антонюк, «наша лікарня вже більше 15 років має змогу відчувати підтримку даного фонду».

Адміністрація та весь колектив КНП «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» ТОР висловлює щирі слова подяки Благодійному фонду «Гуманітарна допомога м. Білефельд», зокрема голові фонду Пітеру Пегеру за безкорисливу допомогу та небайдуже ставлення до наших найменших пацієнтів. Високо цінуємо Вашу активну життєву позицію та соціальну відповідальність.

 


Читайте також