ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
17:46, 27 березня 2023
Запрошуємо на Здорову прогулянку у суботу 1 квітня!
16:37, 23 березня 2023
Відбулась чергова сесія депутатів Тернопільської обласної ради. У ній взяла участь директорка департаменту охорони здоров’я ТОВА Ольга Ярмоленко.
15:41, 23 березня 2023
У департаменті охорони здоров’я відбулась нарада з Міністром охорони здоров’я України Віктором Ляшко.
всі новини

УОЗ розширює співпрацю з «Мережею людей, які живуть з ВІЛ», однією з найбільших пацієнтських організацій в Україні

Управління охорони здоров'я стало офіційним партнером тернопільської філії благодійної організації БО "Тернопільське благодійне товариство БО «Мережа людей, які живуть з ВІЛ» - сторони підписали меморандум про співпрацю.

Сьогодні, 21 травня, в управлінні охорони здоров’я ТОДА відбулося підписання меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю в рамках проектів, спрямованих на забезпечення сталості ТБ послуг та протидію туберкульозу в області та Україні.

.- Це важливий крок для продуктивної роботи в рамках протидії туберкульозу в області – зазначила очільниця УОЗ Ольга Ярмоленко. - Партнерство між владою, громадськими та міжнародними організаціями є невід’ємною складовою діалогу.

Спільними зусиллями зможемо досягнути зниження рівня захворюваності на ТБ та інші соціально небезпечні хвороби.

У Меморандумі про співпрацю між чотирма організаціями – УОЗ ТОДА, БО «ТБ ЛЮДИ УКРАЇНИ», БО «Тернопільське благодійне товариство БО «Мережа людей, які живуть з ВІЛ» та КНП «Тернопільський регіональний фтизіопульмонологічний медичний центр» ТОР – йдеться про взаємну організацію та інформаційну підтримку при організації заходів, співпрацю у проведенні тренінгів,курсів, семінарів тощо для медичних,соціальних та інших працівників державних та недержавних організацій,співпраця у створенні регіональної експертної групи з реагування на бар’єри та порушення прав людей, яких торкнулась проблема туберкульозу, розробку та супроводження прийняття регіональних програм у сфері протидії туберкульозу тощо.

«Ми раді, що наша громадянська ініціатива знайшла підтримку в управлінні охорони здоров’я – додав керівник БО ТБТ МЕРЕЖА Олег Лазар.

Меморандум позначив формат відносин ініціативної групи в особі громадських активістів, керівництва УОЗ та Тернопільського регіонального фтизіопульмонологічного медичного центру.

Участь у підписанні Меморандуму взяла і головний спеціаліст – терапевт управління охорони здоров'я Тернопільської облдержадміністрації Лариса Матюк.

Довідково

БО «Тернопільське благодійне товариство БО «Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» входить до мережі БО «100 % життя» - найбільшої пацієнтської організації в Україні.

Тернопільське благодійне товариство працює на Тернопільщині з 2012 року. Ключовими цільовими аудиторіями є найбільш соціально - вразливі верстви суспільства (ВІЛ-позитивні люди, хворі на туберкульоз, споживачі ін’єкційних наркотиків, засуджені та колишні ув’язнені тощо).

Власне, БО «Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» працює з 2001 року та є основним реципієнтом та виконавцем проєктів Глобального Фонду та USAID в Україні.

БО «100% Життя» є провідним партнером держави у впровадженні медичної реформи та розробником системи eHealth.

Місія: змінити якість життя ВІЛ-позитивних людей, сприяти реалізації прав та обов'язків людей, які живуть з ВІЛ, туберкульозом та гепатитами, включаючи право на самовизначення та право на участь у прийнятті рішень, що впливають на їхні життя.

 

 

 


Читайте також