ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 14 червня 2022
В умовах війни, як і у мирний час, кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні закладам охорони здоров’я. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у ц..
12:07, 01 червня 2022
До Дня захисту дітей #МОЗ України розповідає, як із медичною системою взаємодіють діти та які послуги можуть отримати та отримують діти для підтримання власного здоров’я та гармонійного розвитку.
10:25, 31 травня 2022
Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я. Кинути курити — важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров’я. Усі види сигарет шкідливі однаково..
всі новини

Володимир Труш ознайомився з матеріальною базою Шумської лікарні

У рамках робочого візиту до м. Шумськ голова Тернопільської ОДА Володимир Труш ознайомився з матеріальною базою комунального некомерційного підприємства Шумської міської ради «Шумська міська лікарня». Про це повідомлено в Тернопільській ОДА.

В огляді завершального етапу капітального ремонту терапевтичного відділення та введеного в експлуатацію комп’ютерного томограф.у взяв участь і народний депутат України Ігор Василів.

«Шумська лікарня функціонує з 1939 року, тобто вона допомагає людям більше, як 80 років. Цього року вдасться закінчити ремонт, який не могли реалізувати багато років. Також ми маємо позитивний висновок на реконструкцію кисне-розподільчої станції. Виготовлені проєкти та отримані експертні висновки на капітальний ремонт хірургічного відділення під інфекційне. Я впевнений, що за короткий проміжок часу нам вдасться втілити всі задуми та зробити Шумську лікарню сучасною й обладнати новітнім медобладнанням», - зазначив Володимир Труш.

У лікарні працює 261 людина. Також подано два проєкти на 2022 рік: «Будівництво інфекційного відділення»  та капітальний ремонт, «Покращення енергоефективності будівлі».

Додамо, що станом на 26 травня 2021 року на базі КНП «Шумська міська лікарня» на стаціонарному лікуванні перебуває 28 хворих на коронавірус та 1 особа з підозрою.


Читайте також