ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
11:51, 18 вересня 2023
Підсилюємо заклади охорони здоров'я Херсонської, Миколаївської та Запорізької областей, зокрема на постраждалих від затоплення внаслідок підриву дамби Каховської ГЕС населених пунктів!
18:25, 15 вересня 2023
У Тернополі відкрили четверту підстанцію Тернопільської станції екстреної швидкої медичної допомоги. А також 4 громади отримали нові автомобілі швидкої допомоги: Кременецька, Чортківська, Теребовлянсь..
16:42, 14 вересня 2023
Заступник начальника Тернопільської ОВА Віктор Устенко та директорка департаменту охорони здоров’я ТОВА Ольга Ярмоленко взяли участь у нараді під головуванням міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка.
всі новини

«Ситуація COVID-19 на Тернопільщині стабілізувалася», - Ольга Ярмоленко

Ситуація із коронавірусом в Тернопільській області стабілізувалася. Про це повідомила директорка департаменту охорони здоров'я Ольга Ярмоленко під час позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«Приємно говорити, що ситуація із захворюваністю на коронавірус стабілізувалася. У лікувальних закладах області знаходиться 224 пацієнти. 114 хворих на кисневій підтримці, 8 на апаратах ШВЛ. Всього в області на амбулаторному лікуванні знаходиться 2600 хворих. На сьогодні ще розгорнуто додаткові ліжка у медзакладах. Однак, ми очікуємо розпорядження керівника робіт державного значення про зменшення кількості лікарень, які будуть надавати допомогу хворим на коронавірус», - каже Ольга Ярмоленко.

Враховуючи показники захворювання на регіональній комісії ТЕБ НС було прийнято рішення  пом'якшити карантинні обмеження, які відповідають «жовтому» рівню епіднебезпеки. Зокрема: відновити партнерські пологи в закладах охорони здоров'я області; відновити профілактичні медичні огляди в закладах охорони здоров'я області; дозволити роботу закладам громадського харчування до 24 год тощо.

«Ми бачимо зниження по всіх показниках, як по рівню захворюваності, так і по летальності. Найвищий пік захворювання був 7 квітня, коли було зареєстровано 795 випадків. На початку квітня було зареєстровано і найвищу кількість летальності впродовж добу - 21 випадок. Зараз же реєструється 1-3 випадки», - каже в.о керівника ДУ «Тернопільського ОЛЦ МОЗ України» Оксана Чайчук.

Також, як додала Оксана Чайчук, сьогодні перший день в області, коли показник рівня захворюваності на коронавірус відповідає «зеленій» зоні карантину. Це менш як 5 випадків на 100 тисяч населення.


Читайте також