ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
16:25, 19 травня 2022
На честь Дня вишиванки, який традиційно в Україні відзначають у третій четвер травня, усі керівники медичних закладів долучилися до онлайн-конференції у вишиваному одязі.
16:14, 19 травня 2022
19 травня - Всесвітній день сімейного лікаря. У цей день ми віддаємо данину поваги нелегкій праці сімейних лікарів. Висловлюємо усім працівникам сімейної медицини області вдячність за високий професіо..
13:37, 19 травня 2022
Сьогодні важливо згадати про наше коріння. Адже український народ – сильний, незалежний, самобутній! Нехай наш патріотизм допомагає захищати Україну! Бачимо, що національна пам'ять надзвичайно ва..
всі новини

Презентували Е-лікарняний в дії - Віктор Ляшко

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко на своїй фбсторінці.

В Україні запрацювали електронні лікарняні.  

«Це - швидко і зручно, як лікарю, так і пацієнту

Разом із лікарем Київської міської клінічної лікарні N7 створили електронний лікарняний. Сам процес зайняв не більше кількох хвилин.

Ми робимо все для того, щоб медицина стала пацієнто орієнтованою та щоб зробити процес надання медичних послуг максимально зручним та сучасним для людей.

Це означає, що пацієнту більше не доведеться витрачати свій час на паперову тяганину, щоб зафіксувати факт тимчасової непрацездатності.

Звісно, що запроваджені зміни не можуть запрацювати відразу, для цього потрібний час, навчання та роз’яснення для медичних працівників.

Повний перехід усіх медичних закладів країни на формування електронних лікарняних відбудеться з 01 вересня 2021 року.

Також, наразі триває робота над впровадженням електронних рецептів та кабінету пацієнта», - написав він.

Лікарняні — одна з найпопулярніших послуг в Україні. Щороку їх отримують 5,5 млн українців і виплачують понад 18 мільярдів гривень за листками непрацездатності.

Щоправда, медичні заклади поступово переходитимуть на формування електронних медичних висновків про тимчасову непрацездатність - в Україні діятиме з червня по серпень перехідна модель впровадження е-лікарняних. А з 1 вересня цього року всі медзаклади мають формувати їх в електронному вигляді.


Читайте також