ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 14 червня 2022
В умовах війни, як і у мирний час, кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні закладам охорони здоров’я. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у ц..
12:07, 01 червня 2022
До Дня захисту дітей #МОЗ України розповідає, як із медичною системою взаємодіють діти та які послуги можуть отримати та отримують діти для підтримання власного здоров’я та гармонійного розвитку.
10:25, 31 травня 2022
Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я. Кинути курити — важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров’я. Усі види сигарет шкідливі однаково..
всі новини

Ользі Ярмоленко присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України»

Указом Президента України №274/2021  «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України» за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 25-ї річниці прийняття Конституції України донедавна заступникові начальника відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради, а тепер – директорці департаменту охорони здоров'я ТОДА

ЯРМОЛЕНКО Ользі Маркіянівні

присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України».

Уся медична медична спільнота Тернопільщини та колектив департаменту вітають Ольгу Маркіянівну з нагоди присвоєння високого почесного звання!

Бо - направду - турбота про здоров’я людей є головним змістом Вашої діяльності. Ваша повсякденна віддана праця, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до будь-якої справи особливо в час пандемії та медичної реформи, ініціатива і наполегливість є запорукою виконання покладених на Вас обов’язків, завдань та доручень очільниці медичної галузі області.

Зичимо Вам найголовнішого - міцного здоров’я, успіхів, натхнення й наснаги у роботі, яскравого професійного шляху та щастя у житті! Хай шана і повага людей додасть наснаги на нові, вагомі здобутки та особисті досягнення. І нехай Вам завжди та в усьому допомагає Господь.

 


Читайте також