ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
15:33, 03 листопада 2023
Біль за грудиною – то не конче інфаркт, а інфаркт – це не завжди хапання за груди ліворуч, як це показують у кіно. Раптовий біль може бути через стенокардію, коли серцю мало кисню, але багато навантаж..
14:30, 03 листопада 2023
Виснаження, вигорання, депресія – як розрізнити та що робити.Ну як так? Людина щойно назвалася, а вже за мить її ім’я вилетіло з твоєї голови. Або ніяковієш під час розмови, бо наче кожною клітинкою т..
14:11, 03 листопада 2023
Найкраща дієта для профілактики інсульту ???? - дієта переважно рослинного походження з невеликою кількістю м’яса, риби. Ця дієта була описана як «середземноморська дієта», і існує велика кількість до..
всі новини

Відеонарада за участі Департаменту охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації та керівників закладів охорони здоров’я області відбулася 2 серпня

Відеонарада за участі Департаменту охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації та керівників закладів охорони здоров’я області первинного, вторинного та третинного рівнів надання медичної допомоги області відбулася сьогодні, 2-го серпня.
Під час наради обговорили стан виконання завдань визначених регіональним планом вакцинальної кампанії в області.
Зокрема, під час засідання йшлося про результати роботи моніторингової комісії щодо функціонування центрів масової вакцинації в області.
Нагадаємо, станом на сьогодні в області відкрили додаткові центри вакцинації: у місті Збараж - у приміщенні міської ради та у місті Ланівці - аптека “Небеса”. Відтак, нині в області працює 14 центрів вакцинації; 56 пунктів вакцинації, а також до роботи задіяно 47 мобільних бригад.
Загалом в області різними видами вакцини уже щеплено понад 126 тисяч осіб.
“Ми наближаємо вакцину до кожного жителя Тернопільщини. У всіх великих селах ми розгортаємо додаткові пункти вакцинації, щоб ті люди, які повинні були б їхати кудись вакцинуватися мали цю послугу в селі. Також ми звернулися до голів ОТГ із проханням про організацію автобусів, аби довозити людей, які бажають провакцинуватися із віддалених сіл ”- розповідає директорка департаменту охорони здоров’я ТОДА Ольга Ярмоленко.
 
 

Читайте також