УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
21:57, 08 серпня 2020
Показник завантаженості ліжок даних закладів охорони здоров'я першої хвилі за добу по області знизився на 1,8%.
21:50, 08 серпня 2020
Госпіталізовано двадцять семеро осіб, зокрема шістьох дітей та одного медика. Загалом, госпіталізовано 464 осіб, зокрема 46 дітей та 25 медиків.
21:46, 08 серпня 2020
Про це повідомили прес-службу УОЗ в обласному Штабі з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня пов’язаної із поширенням коронавірусної хво..
всі новини

Проведена інтерактивна гра «Крок за кроком» спільно з МБФ «Дар життя» та БФ «Подоляни

1 червня, в фойє  ТРЦ «Подоляни», що знаходиться за адресою місто Тернопіль, вулиця  Текстильна  28 проведена інтерактивна гра «Крок за кроком», присвячена Міжнародному дню захисту дітей 2018 . На захід були запрошені 9 учнів 12 років Тернопільського міського комунального центру  творчості школярів та учнівської молоді.

 Настільна гра «Крок за кроком» розроблена Всеукраїнським громадським центром «Волонтер» за підтримки Представництва дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Гра сприяє набуттю учасниками певного комплексу знань та формування у них навичок відповідальної поведінки  щодо власного здоров я, зокрема прийняттю відповідальних рішень, усвідомлення проблем ВІЛ/СНІД та інших наслідків ризикованої поведінки, виробленню власного ставлення до широкого кола питань, пов’язаних зі здоровим способом життя. Розрахована гра на дітей і підлітків віком від 12 -18 років.

 Гра розроблена у формі лото, де учасники кидають кубик і вибирають карточки із запитаннями. Карточки 5 кольорів: жовті – із запитаннями значення загальнолюдських цінностей у житті людини, зелені – гігієна, як основа здорового способу життя, сині – особливості наркозалежної поведінки, рожеві – статеве та репродуктивне життя, червоні – основи профілактики ВІЛ/СНІД. Діти активно грали і відповідали на запитання. Гру проводили лікар Центру здоров’я Гричук І.В. та лікар МБФ «Дар життя» Андрунців О.Б.

 БФ «Подоляни» нагородив всіх учасників гри призами: квитками на каток, а переможців – романтичною вечерею на 2 осіб в піццерії «Папероні» та кондитерській «Цукерочка».


Читайте також