УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
11:00, 06 серпня 2020
6 серпня на 63-му році життя після важкої коронавірусної хвороби пішла з життя головний експерт за напрямом «Дитяча гастроентерологія» управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адм..
10:05, 06 серпня 2020
Загалом, станом на 6 cерпня в області за результатами досліджень методом ПЛР діагноз лабораторно підтверджено у 3175 випадках. А це - у 2906 дорослих та 269 дітей.
09:21, 06 серпня 2020
6 серпня (станом на 9:00) в Україні - 76 808 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.
всі новини

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман привітав студентів та викладачів Чортківського державного медичного коледжу з Днем медика

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, перебуваючи на Тернопільщині, відвідав Чортківський державний медичний коледж, де привітав студентів та викладачів з Днем медика.

«Не міг оминути можливості зустрітися і сказати дякую. Це велика самопожертва бути готовим допомогти. Ким би ми не були і де б не жили, завжди йдемо до лікаря і надіємося на те, що отримаємо допомогу. І отримуємо її», - сказав Володимир Гройсман.

 

 

Також, Прем'єр-міністр зазначиав, що сьогодні система охорони здоров’я України переживає складні часи - перебудови й змін, які не завжди і не всіма сприймаються позитивно. «Треба визнати, що охорона здоров’я довгий час була поза всіма пріоритетами – якось було і якось буде. Будь-які дії і спроби щось змінити були несистемні. В моїй роботі також був варіант залишити все як є. Але це не мій варіант», - сказав Володимир Гройсман.

Але мета всіх перетворень проста – допомога має бути доступна, а лікар – забезпечений. «І ми наведемо порядок. Але іноді мене запитують – а що треба робити? А брати і робити свою справу. І це дасть результат. Чи застраховані ми від помилок? Ні. Але і не робити нічого – це злочин», - наголосив Прем’єр-міністр.

На думку Володимира Борисовича, започатковані ініціативи – добудова лікарень, запуск програми «доступні ліки», створення мережі кардіоцентрів через надвеликий відсоток смертності українців через серцево-судинні захворювання, зміна фінансування надання допомоги за принципом «гроші ходять за пацієнтом» – вже помітні і дають результат. На порядку денному - збільшення уваги до системи екстреної медицини. Щоправда, тільки цей напрямок потребує лише цього року бюджетних асигнувань у розмірі 10-11 млрд грн, - додав Прем’єр-міністр. «Саме тому я так чутливо говорю і про наповнення бюджету», - зазначив Володимир Гройсман.

Проте попри всі виклики, треба з великою шаною і повагою говорити про те, що роблять лікарі, впевнений Глава Уряду. «І я приїхав сказити вам людське дякую, яке ви не часто чуєте, але на яке ви заслуговуєте. Нехай все, що робите для людей - повертається вам сторицею. А студентам хочу побажати єдиного: аби ви виправдали надії вчителів й батьків», - відзначив Прем’єр-міністр.


Читайте також