ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 14 червня 2022
В умовах війни, як і у мирний час, кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні закладам охорони здоров’я. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у ц..
12:07, 01 червня 2022
До Дня захисту дітей #МОЗ України розповідає, як із медичною системою взаємодіють діти та які послуги можуть отримати та отримують діти для підтримання власного здоров’я та гармонійного розвитку.
10:25, 31 травня 2022
Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я. Кинути курити — важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров’я. Усі види сигарет шкідливі однаково..
всі новини

Лідія Зіновіївна Чайковська прийняла участь у позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки

26 жовтня, заступник начальник управління охорони здоров'я Тернопільської обласної державної адміністрації Лідія Зіновіївна Чайковська прийняла участь у позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови Тернопільської ОДА Степана Барни.

Під час засідання обговорили стан готовності органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, об’єктів комунального, енергетичного та дорожнього господарства області до виконання завдань під час несприятливих погодніх умов в осінньо-зимовий період.
«Питання техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій піднімається у розрізі минулого року. Ми повинні врахувати минулорічний досвід, щоб уникнути недопрацювань та налагодити максимальну координацію спільної роботи. Друге важливе питання на засіданні – розроблення проекту регіональної програми захисту населення і території області від надзвичайних ситуацій техногенного та природнього характерів у 2018-2022 роках», - наголосив Степан Барна.
За словами начальника обласного гідрометцентру Степана Софійського, на Тернопільщині найбільше опадів у зимовий сезон спостерігали у 2010-2011 р.р. (126 мм) та у 2012-2013 р.р. (167 мм).

«За попередніми прогнозами українського гідрометцентру, у листопаді середня температура становитиме 3 градуси тепла, в грудні – від +2 до -2 градусів. Аналізуючи досвід попередніх років, не слід виключати протягом листопада та грудня проходження через територію Тернопільщини активних циклонів та атмосферних фронтів, особливо циклонів з Балканського півострова. 27 жовтня очікуємо місцями сильні дощі. 28-29 жовтня буде поривчастий вітер від 15 до 22 м/с», - наголосив Степан Софінський.
У свою чергу начальник управління ДСНС України у Тернопільській області Віктор Маслей зазначив, що в області створено план протидії загрозам і реагування на надзвичайні ситуації осінньо-зимового періоду 2017-2018 років: «Цей план передбачає створення міжвідомчого угруповання сил, що складається із рятувальників, працівників поліції, військових, енергетиків, комунальних служб та інших. Крім цього підготовка триває у всіх підрозділах ДСНС України області. Кожен підрозділ уточнює плани реагування та взаємодії з місцевою владою при виникненні аварій на об‘єктах життєзабезпечення, при порушенні автомобільного руху і транспортного сполучення між населеними пунктами».

На території Тернопільської області облаштовують пункти обігріву. Велику увагу приділяють найбільш уразливим об’єктам та соціальним закладам, готовності рятувальної та снігоочищувальної техніки.

Протягом тижня засідання комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повинні відбутися і в районах області.

 


Читайте також