ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 14 червня 2022
В умовах війни, як і у мирний час, кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні закладам охорони здоров’я. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у ц..
12:07, 01 червня 2022
До Дня захисту дітей #МОЗ України розповідає, як із медичною системою взаємодіють діти та які послуги можуть отримати та отримують діти для підтримання власного здоров’я та гармонійного розвитку.
10:25, 31 травня 2022
Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я. Кинути курити — важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров’я. Усі види сигарет шкідливі однаково..
всі новини

Соціальне та медичне забезпечення ветеранів Афганістану

12 лютого, заступник начальника управління охорони здоров'я Тернопільської обласної державної адміністрації Тетяна Скарлош взяла участь у зустрічі голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни та обласної ради Віктора Овчарука з активом обласної Спілки ветеранів Афганістану, під час якої обговорювали проблемні питання соціального та медичного забезпечення ветеранів Афганістану.

Степан Барна подякував присутнім за співпрацю та наголосив на важливості підтримки воїнів Афганської війни та учасників бойових дій.

«Наше завдання зробити усе для того, щоб пам'ять про воїнів, які віддали своє життя під час бойових дій на території інших держав, жила вічно. Окрім цього, ми завжди повинні пам’ятати і турбуватися про їхні родини», - наголосив очільник області.

Також голова ОДА зазначив про можливу співпрацю ветеранів Афганістану з військовими навчальними закладами області, зокрема у напрямку патріотичного виховання.

В рамках відзначення 30-ї річниці виведення військ з Афганістану в обласній бібліотеці для молоді, 13 лютого, відбулася презентація книги «Відлуння чужої війни»; 
А 15 лютого о 12.00 год. відбудеться мітинг-реквієм у пам'ять про полеглих земляків біля меморіального комплексу в парку Національного відродження.

 

Читайте також