ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 14 червня 2022
В умовах війни, як і у мирний час, кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні закладам охорони здоров’я. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у ц..
12:07, 01 червня 2022
До Дня захисту дітей #МОЗ України розповідає, як із медичною системою взаємодіють діти та які послуги можуть отримати та отримують діти для підтримання власного здоров’я та гармонійного розвитку.
10:25, 31 травня 2022
Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я. Кинути курити — важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров’я. Усі види сигарет шкідливі однаково..
всі новини

8 листопада відбулася відео-нарада, при заступникові голови обласної державної адміністрації Юрику Ю.З., з питань розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості

8 листопада відбулася відео-нарада, при заступникові голови обласної державної адміністрації Юрику Ю.З., з питань розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості.


У нараді взяв участь начальник управління охорони здоров’я Богайчук В.Г.
Володимир Григорович повідомив: «Згідно з проектом Постанови Кабінету Міністрів України ,,Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості” на даний час розроблений графік співбесід з керівниками центрів первинної медико-санітарної допомоги, на яких будуть розглядатись питання стосовно:


• Структури закладів первинної медико-санітарної допомоги.
• Аналізу забезпечення кадрами (наявна кількість штатних посад, кількість фізичних осіб, кількість осіб пенсійного віку, місце проживання медичного персоналу).
• Наявності юридичного статусу закладів, перехід закладів охорони здоров'я в ОТГ.
• Перетворення закладів сімейної медицини в некомерційні неприбуткові підприємства (наявність згоди місцевих рад в перетворенні закладів в некомерційні неприбуткові підприємства, розгляд даного питання на сесії місцевої ради).
• Реалізації проектів будівництва (нове будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт) закладів охорони здоров’я у сільській місцевості з урахуванням потреб населення у медичному обслуговуванні.
• Придбання медичного обладнання, устаткування, інструментарію, лабораторних реактивів, ліків, протезних і гігієнічних засобів та інших виробів, необхідних для охорони здоров’я (визначена наявна кількість після проведеної інвентаризації та потреба).
• Придбання автомобілів швидкої медичної допомоги типу ,,А” та ,,В”.
• Розвитку транспортної та телекомунікаційної інфраструктури, забезпечення доступом до мережі Інтернет, сучасними технічними та інформаційно-програмними засобами для функціонування електронної системи охорони здоров’я та телемедицини.
• Здійснення заходів, пов’язаних із забезпечення службовим житлом та службовим транспортом медичних працівників закладів охорони здоров’я, що працюють у сільській місцевості.»

 

Прес-служба УОЗ ТОДА

 


Читайте також