ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
всі новини

Експерти МОЗ за фахом "Дерматовенерологія. Дитяча дерматовенерологія" та "Алергологія" беруть участь в інноваційній науково-практичній конференції "Точки Дотику в дерматології та алергології"

Експерти МОЗ за фахом "Дерматовенерологія. Дитяча дерматовенерологія" та "Алергологія" беруть участь в інноваційній науково-практичній конференції «Точки Дотику в дерматології та алергології», що розпочався сьогодні, 15 жовтня, у конференц-залі Podolyany Hall.

Тетяна Святенко - професор, доктор медичних наук, (кафедра шкірних та венеричних хвороб Дніпровської медичної академії), лікар вищої категорії. Є Віце-Президентом Української асоціації дерматовенерологів та косметологів України.

Інна Гогунська - лікар-алерголог, доктор медичних наук, Заслужений лікар України Інна Гогунська. Є Віце-Президентом Асоціації алергологів України, членом Європейського респіраторного товариства, Європейської асоціації астми та алергії, а також заступником керівника Центру алергічних захворювань верхніх дихальних шляхів та вуха ДУ "Інститут отоларингології ім.проф.О.С. Коломійченка НАМН України".

Вони матимуть співдоповіді "Кропив'янка", "Атопічний дерматит", а також розповідатимуть про анафілаксії, контактний алергічний дерматит, харчову алергію, целіакію + шкіру.

Очікується участь понад двісті учасників - дерматологів, алергологів, дерматовенерологів та сімейних лікарів Тернопільщини.

 


Читайте також