ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
всі новини

В сфері охорони здоров'я Тернопільщини передбачається реалізація масштабних медичних проектів

В сфері охорони здоров'я Тернопільщини передбачається реалізація масштабних медичних проектів.

Про це йшлося на сьогоднішньому засіданні регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Тернопільській ОДА.

Участь в ньому брала заступник начальника управління - начальник відділу надання медичної допомоги населенню управління охорони здоров'я ТОДА Тетяна Скарлош.

Серед них - реконструкція кардіологічного корпусу комунального некомерційного підприємства "Микулинецька обласна фізіотерапевтична лікарня реабілітації" Тернопільської обласної ради по вул. Галицькій, 2, у смт Микулинці Теребовлянського району (залучення коштів загального та спеціального фондів з проведенням тендерної процедури); капітальний ремонт відділення анестезіології та інтенсивної терапії з операційним блоком комунального некомерційного підприємства "Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня" Тернопільської обласної ради, що по вул. Академіка Сахарова, 2, у м. Тернополі (залучення коштів загального та спеціального фондів). Повідомлено, що на даний час проводиться тендер на визначення підрядної організації виконавця робіт. Також йдеться і про капітальний ремонт будівель (утеплення фасадів, заміна вікон) комунального некомерційного підприємства "Борщівська центральна комунальна лікарня" Борщівської районної ради Тернопільської області, що по вул. С. Бандери, 108, у м. Борщові (залучення коштів загального та спеціального фондів з проведенням тендерної процедури); нове будівництво спального корпусу на 50 осіб для учасників антитерористичної операції із їдальнею та теплим переходом з частковою реконструкцією існуючого корпусу комунального некомерційного підприємства "Більче-Золотецька обласна фізіотерапевтична лікарня реабілітації" Тернопільської обласної ради, що в Борщівському районі (залучення коштів загального та спеціального фондів з проведенням тендерної процедури); капітальний ремонт фасаду з прибудовою ліфта для маломобільних хворих комунального некомерційного підприємства Тернопільська обласна лікарня "Хоспіс" Тернопільської обласної ради, що по вул. Глибочецькій, 5, у с. Плотича Тернопільського району (залучення коштів загального та спеціального фондів); капітальний ремонт поліклінічного та стаціонарного корпусів (покращення енергоефективності будівель із впровадженням енергозберігаючих технологій) комунального некомерційного підприємства Шумської районної ради "Великодедеркальська районна комунальна лікарня", що у с. Великі Дедеркали Шумського району (залучення коштів загального та спеціального фондів).

Планується також реконструкція амбулаторії загальної практики - сімейної медицини у с. Колиндяни, що на Чортківщині, проте наразі йде оскарження тендерної процедури. А також - реконструкція спортивного майданчику Чортківського державного медичного коледжу, що по вул. Млинарській, 14а, у м. Чорткові (залучення коштів загального та спеціального фондів), однак реалізацію проекту призупинено через відсутність фінансування для закупівлі матеріалів.

Дані об'єкти передбачені згідно розпоряджння Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 року № 492-р "Про внесення змін до переліку інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2019 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, в тому числі тих, що фінансуються з метою погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Державної казначейської служби станом на 1 січня 2019 року" в області.


Читайте також