УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
10:10, 03 липня 2020
Завантаженість ліжок пацієнтами з коронавірусною хворобою в лікарнях першої хвилі становить 16%, повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар України Віктор ..
09:40, 03 липня 2020
Станом на 3 липня в області за результатами досліджень методом ПЛР діагноз лабораторно підтверджено у 1990 випадках. А це - у 1825 дорослих та 165 дітей.
22:09, 02 липня 2020
Такі дані - cтаном на сьогодні, 2 липня, - оприлюднила ДУ "Тернопільський ОЛЦ МОЗ України".
всі новини

Триває друге пленарне засідання дванадцятої сесії Тернопільської облради

Розпочато друге пленарне засідання дванадцятої сесії Тернопільської облради за участі президії облради: голови Тернопільської обласної ради Віктора Овчарука, голови Тернопільської облдержадміністрації Ігоря Сопеля, першого заступника голови Тернопільської обласної ради Василя Деревляного та заступника голови Тернопільської обласної ради Любомира Крупи.

У склад президії Тернопільської облради включено голову Тернопільської облдержадміністрації Ігоря Сопеля.

Гімн України почесно виконали студенти Тернопільського музичного коледжу імені Соломії Крушельницької. Опісля у їх виконанні зазвучала «Молитва за Україну» («Боже великий, єдиний, нам Україну храни»).

Чин освячення та окроплення вперше відремонтованого за майже сорок років приміщення конференц-залу Тернопільської облради провів архієпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк) спільно з священнослужителями різних конфесій, які візитували на друге пленарне засідання дванадцятої сесії Тернопільської облради.

Вітаючи, архієпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк) висловив побажання усім «мати Соломонову мудрість».

Хвилиною мовчання помнули памть загибших героїв України.

Слово мав голова Тернопільської облдержадміністрації Ігор Сопель, який привітав депутатів з початком роботи сесії, побажавши «прийняття мудрих та виважених рішень та плідної подальшої праці».

Головою Тернопільської обласної ради Віктором Овчаруком прийнято до уваги та поставлено на голосування ряд запропонованих депутатами пропозицій щодо змін порядку денного другого пленарного засідання дванадцятої сесії Тернопільської облради.

Наразі першочергово заслуховуються чотири питання стосовно звернення депутатів щодо ринку землі; звернення депутатів Тернопільської облради до Президента України Зеленського В.О., Прем'єр-міністра України Гончарука О.В., Голови ВРУ Разумкова Д.О. щодо відкриття кримінального провадження проти А.Парубія по «факту створення і координації громадських формувань з метою створення масових безладів 02.05.2014 року на території міста Одеси»; звернення депутатів щодо недопущення тиску на незалежні ЗМІ з боку влади та звернення голови громадського об'єднання учасників АТО “Галичина” Волянської Ружени.

Участь в сесії облради бере і заступник начальника управління охорони здоров'я Тернопільської ОДА Лідія Чайковська.


Читайте також