УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
14:02, 17 травня 2021
Попри те, що кількість нових випадків коронавірусу знизилася і стабілізувалася у порівнянні з другою половиною квітня, кількість тих, хто потрапив до лікарні з COVID-19 через «швидку», різко зросла.
12:08, 17 травня 2021
Про це йтиме мова в інтерв'ю з медичним експертом UNICEF Ukraine Катериною Булавіновою.
10:40, 17 травня 2021
Вакциновані люди дуже рідко хворіють на COVID-19. А якщо таке трапляється, то переносять хворобу набагато легше і з меншою кількістю ускладнень.
всі новини

У форматі робочої наради обговорено організаційні питання медично-профілактичних заходів, які триватимуть на Тернопільщині від затра

З дводенним візитом перебувають на Тернопільщині радник президента НАМН України Олена Євстігнєєва та представники медичних компаній "Ергоком" та "Діасвіт" Наталія Алєксєєва та Тетяна Чумак.

Відкриваючи захід, з вітальним словом виступила головний експерт - терапевт управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації Лариса Матюк.

Вона зазначила, що "від завтра на Тернопільщині до відзначення Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом проходитимуть заходи з метою поширення інформації та знань про фактори ризику виникнення цієї недуги, покращення якості та тривалості життя,  первинного вияву симптомів цукрового діабету, а також профілактики ускладнень".

У свому виступі радник президента Націо­нальної академії медичних наук (НАМН) України Олена Євстігнєєва передала вітання від президента НАМН України академіка Віталія Цимбалюка. Вона наголосила на тому, що "метою таких заходів є спонука усіх і кожного більш уважно та відповідально ставитися до власного здоров’я"

- Так, якісне лікування та проведення таких от медично-профілактичних заходів є запорукою повноцінного життя хворих - продовжила Олена Валентівна. - Тому популяризація здорового способу життя, поширення знань та обізнаності громадян є ключовими в уважнішому та відповідальнішому ставленні до власного ж  здоров’я.

Нагадаємо, що від завтра на Тернопільщині триватимуть заходи, під час яких проводитимуть: безкоштовні вимірювання артеріального тиску, визначення рівня глюкози в крові, розповсюдження просвітницької літератури щодо факторів ризику розвитку діабету тощо.


Читайте також