УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
10:10, 03 липня 2020
Завантаженість ліжок пацієнтами з коронавірусною хворобою в лікарнях першої хвилі становить 16%, повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар України Віктор ..
09:40, 03 липня 2020
Станом на 3 липня в області за результатами досліджень методом ПЛР діагноз лабораторно підтверджено у 1990 випадках. А це - у 1825 дорослих та 165 дітей.
22:09, 02 липня 2020
Такі дані - cтаном на сьогодні, 2 липня, - оприлюднила ДУ "Тернопільський ОЛЦ МОЗ України".
всі новини

8 пленарне засідання XII сесії Тернопільської облради: визначення статутного капіталу і затвердження статуту медичних КНП ТОР, бюджет 2020

Триває 8 пленарне засідання XII сесії Тернопільської обласної ради. У порядку денному – понад тридцять питань.
Серед них – проекти №1589 «Про визначення статутного капіталу і затвердження статуту комунального некомерційного підприємства «Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер» Тернопільської обласної ради у новій редакції»; №1590 «Про визначення статутного капіталу і затвердження статуту комунального некомерційного підприємства «Тернопільський обласний центр служби крові» Тернопільської обласної ради у новій редакції»; №1591 «Про визначення статутного капіталу і затвердження статуту комунального некомерційного підприємства «Тернопільський обласний клінічний шкірно-венерологічний диспансер» Тернопільської обласної ради у новій редакції».
Досі не визначені питання ліквідації КНП «Теребовлянська обласна станція переливання крові ТОР» та «Про затвердження передавальних актів балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів перетворених закладів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області до правонаступника – Тернопільського обласного центру комплексної реабілітації», які передбачені у проектах №1541 та №1594 відповідно.
Опісля проведення реєстрації 54 депутатів, проголошено за запропонований головою Тернопільської облради денний порядок сесії та включення внесених депутатським корпусом пропозицій.
Згодом зі зверненням виступив батько Героя України Устима Голоднюка - Володимир Голоднюк спільно з членами родин Небесної сотні, побратимами та представниками громадських організацій. Він закликав «…припинити переслідування бійців, волонтерів та патріотів України! Дозволити нашим захисникам дати адекватну відповідь ворогу! Повернути війська на ті позиції фронту, де агресія ворога не припинена!».
А також «…розробити, узгодити із правозахисною і професійною юридичною спільнотою зміни до законодавства, які дозволять заочне засудження, зокрема обміняних беркутівців у цьому ж судовому процесі, та прийняти їх; провадити проукраїнську та про європейську політику Української держави, за яку стояв Майдан, за яку полягла Небесна Сотня під час Революції Гідності, за яку гинуть Герої російсько-української війни!».
55 голосами депутати підтримали звернення Володимира Голоднюка. Окрім того, доручено проаналізувати ситуацію, яку озвучив з трибуни Володимир Голоднюк, та вивчити питання щодо виділення житла родичам Героїв Небесної Сотні.
Окрім того, підтримано: звернення до Верховної Ради України з пропозицією відзначити 100-ліття від дня народження Ярослави Стецько на державному рівні; звернення до Верховної Ради України керівництва держави щодо неприпустимості ухвалення запропонованого проекту Трудового кодексу; надання народним депутатам від Тернопільщини рішень рад різних рівнів щодо недопустимості ринку землі, вимагаючи проведення Всеукраїнського референдуму та продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі до 2025 року.
Наразі триває депутатський розгляд поправок до обласного бюджету.

Читайте також