ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
10:05, 30 червня 2021
Міністерство охорони здоров’я долучилося до виконання завдань, передбачених Річною національною програмою під егідою Комісії Україна – НАТО, зокрема у частині медико-психологічної, фізичної реабілітац..
09:23, 30 червня 2021
Чат-бот «Лікуйся» — це інструмент в месенджері Telegram, який допоможе кожному, хто зіткнувся з діагнозом «Рак молочної залози», зорієнтуватися, в якому медичному закладі, які медичні послуги і в як..
16:52, 29 червня 2021
В Україні стартує трансформація системи громадського здоров’я. Вже з 1 липня 2021 року в регіонах запрацюють новостворені Центри контролю та профілактики хвороб.
всі новини

Урочисті заходи до Дня медичного працівника (Фотографії із фотозони)

17 червня, напередодні Дня медичного працівника, голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш, голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко, секретар Тернопільської міської ради Ігор Гірчяк, ректор Тернопільського національного медичного університету ім.. І.Я. Горбачевського Михайло Корда, голова Тернопільської обласної профспілки працівників охорони здоров'я Володтмир Кузів та начальниця департаменту охорони здоров’я Ольга Ярмоленко взяли участь в урочистостях, присвячених професійному святу, які відбулись в академічному обласному українському драматичному театрі ім.. Тараса Григоровича Шевченка.
За вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров'я та високий професіоналізм Почесні грамоти, Почесні Подяки, квіти та цінні подарунки отримали медичні працівники від очільників області.
Окрім того, Михайло Корда та Володими Труш вручили відзнаки одинадцятьом медичним працівникам охорони здоров'я, які пройшли регіональний відбір на Орден Святого Пантелеймона.
Низький уклін та привітальні слова отримали медичні працівники від секретаря Тернопільської міської ради Ігоря Гірчака, який вручив почесні подяки міського голови та винагороди за заслуги перед містом.
А ще, урочисте зібрання супроводжувалось концертною программою під час якої з музичним подарунком виступив переможець шоу "Голос. Діти" та Голос країни 2020 Роман Сасанчин. А також до уваги присутніх було представлено відеофільм, присвячений медикам Тернопільшини, які працювали у час пандемії.
Окрім того, згадали хвилиною мовчання усіх тих медичних працівників, які більше ніколи не прийдуть до своїх пацієнтів.

Читайте також