ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
10:05, 30 червня 2021
Міністерство охорони здоров’я долучилося до виконання завдань, передбачених Річною національною програмою під егідою Комісії Україна – НАТО, зокрема у частині медико-психологічної, фізичної реабілітац..
09:23, 30 червня 2021
Чат-бот «Лікуйся» — це інструмент в месенджері Telegram, який допоможе кожному, хто зіткнувся з діагнозом «Рак молочної залози», зорієнтуватися, в якому медичному закладі, які медичні послуги і в як..
16:52, 29 червня 2021
В Україні стартує трансформація системи громадського здоров’я. Вже з 1 липня 2021 року в регіонах запрацюють новостворені Центри контролю та профілактики хвороб.
всі новини

Ользі Ярмоленко присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України»

Указом Президента України №274/2021  «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України» за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 25-ї річниці прийняття Конституції України донедавна заступникові начальника відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради, а тепер – директорці департаменту охорони здоров'я ТОДА

ЯРМОЛЕНКО Ользі Маркіянівні

присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України».

Уся медична медична спільнота Тернопільщини та колектив департаменту вітають Ольгу Маркіянівну з нагоди присвоєння високого почесного звання!

Бо - направду - турбота про здоров’я людей є головним змістом Вашої діяльності. Ваша повсякденна віддана праця, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до будь-якої справи особливо в час пандемії та медичної реформи, ініціатива і наполегливість є запорукою виконання покладених на Вас обов’язків, завдань та доручень очільниці медичної галузі області.

Зичимо Вам найголовнішого - міцного здоров’я, успіхів, натхнення й наснаги у роботі, яскравого професійного шляху та щастя у житті! Хай шана і повага людей додасть наснаги на нові, вагомі здобутки та особисті досягнення. І нехай Вам завжди та в усьому допомагає Господь.

 


Читайте також