ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
10:41, 15 вересня 2021
Протягом року Міністерство охорони здоров`я закуповує за державні кошти ліки, отримувати які українці можуть безоплатно. Лише за минулий тиждень у регіони відправлено ліків загалом на понад 28 млн грн..
10:39, 14 вересня 2021
Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до постанови № 1236, що встановлює нові карантинні обмеження для запобігання поширенню COVID-19. Постанова набирає чинності через 7 днів з моменту публікації.
16:35, 13 вересня 2021
Стан виконання завдань визначених регіональним планом вакцинальної кампанії в області обговорили сьогодні, 13-го вересня, під час відеонаради за участі Департаменту охорони здоров’я Тернопільської обл..
всі новини

Відеонарада за участі Департаменту охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації та керівників закладів охорони здоров’я області первинного, вторинного та третинного рівнів надання медичної допомоги області відбулася 10-го вересня

Відеонарада за участі Департаменту охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації та керівників закладів охорони здоров’я області первинного, вторинного та третинного рівнів надання медичної допомоги області відбулася сьогодні, 10-го вересня.
Під час наради проаналізували стан виконання завдань визначених регіональним планом вакцинальної кампанії в області.
Зокрема, під час засідання обговорили результати роботи моніторингової комісії щодо функціонування центрів та пунктів вакцинації в області.
Станом на сьогодні, в області уже провакциновано 39,5% населення.
Наразі в області працює 15 центрів вакцинації та 56 пунктів вакцинації населення.
Під час наради спікери нагадали про необхідність вакцинації у першу чергу для, педагогічних працівників, адже освітні заклади, де не буде провакциновано 80% педагогічного колективу - працюватимуть дистанційно.
Учасники відеонаради також обговорили стан вакцинації медперсоналу закладів охорони здоров’я області.
Директорка Департаменту охорони здоров’я ТОДА Ольга Ярмоленко під час відеонаради також наголосила на посиленні карантинних заходів в лікувальних установах області.
 

Читайте також