ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
16:24, 19 листопада 2021
Протягом року Міністерство охорони здоров'я закуповує за державні кошти ліки, отримувати які українці можуть безоплатно. Лише за минулий тиждень у регіони відправлено ліків загалом на 55,5 млн гр..
16:19, 18 листопада 2021
Сьогодні, 18 листопада, відбулася зустріч Міністра охорони здоров’я із керівниками обласних структурних підрозділів з питань охорони здоров’я. Серед учасників заходу була і директор департаменту охоро..
16:16, 18 листопада 2021
Цими днями, на Тернопільщині триває моніторинговий візит щодо перевірки в регіонах стану виконання обласними державними адміністраціями завдань визначених законами України, актами Кабінету Міністрів т..
всі новини

Підсумки роботи моніторингової групи МОЗ підбили у Тернополі

Підсумки роботи моніторингової групи МОЗ України, яка відвідала Тернопільщину для оцінки заходів щодо реалізації Дорожньої карти з впровадження вакцини від COVID-19 і проведення масової вакцинації проти COVID-19, підбили у сьогодні,19 жовтня, у Тернополі.
В складі моніторингової групи з проведення моніторингового візиту окрім фахівців МОЗ України є представники Представництва Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), Центру громадського здоров’я України, Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Представництва Центру США з контролю та профілактики захворювань та інших партнерів, залучених до процесу організації, підготовки та впровадження кампанії з вакцинації проти коронавірусної хвороби.
Нагадаємо, моніторингова група здійснювала збір та аналіз інформації про стан впровадження кампанії з вакцинації у нашій області. Серед підсумків такої роботи спікери наголосили на сильних сторонах роботи пунктів та центрів щеплень області.
Оснащення у пунктах щеплень відповідає положенню згідно З наказом МОЗ №280 від 01.02.2019; працівники всіх пунктів щеплень мають сертифікати про проходження навчання, добре організовують робоче місце та інше, всі бригади консультують пацієнтів та ставлять питання щодо супутніх хвороб та станів здоров’я; наявні чіткі розпізнавальні знаки для пунктів щеплень, дотримано дистанцію між пацієнтами; за пацієнтами спостерігають протягом 30 хвилин, здійснюється консультація кожного пацієнта.
Серед викликів: основні тези стосуються холодильного обладнання на складі, щодо пунктів щеплень - загальна організація на місці, виклики щодо роботи мобільних бригад тощо.
“ Можу з упевненістю сказати, що Тернопільська область одна із найкращих, яку ми відвідували із моніторинговим візитом”, - зазначив спеціаліст з імунізації бюро офісу ВООЗ в Україні.
На важливості та результативності такої роботи моніторингових груп наголосила директорка департаменту охорони здоров’я ТОДА Ольга Ярмоленко.
“Дякуємо вам за цей моніторинговий візит. Дякуємо вам за те, що ви дали відповідні рекомендації, звернули увагу над чим ми ще повинні працювати. Нам приємно, що нашу діяльність оцінили так високо. Хочу наголосити, що ми постійно працюємо над залученням громадян до вакцинальної компанії, наприклад, коли лікарі передзвонюють пацієнтам і запрошують зробити щеплення проти COVID-19. Ми активно співпрацюємо із ТНМУ ім. І.Я. Горбачевського і залучаємо студентів 6-го курсу до роботи у пунктах та центрах вакцинації” - наголосила Ольга Ярмоленко.
Подякував учасникам моніторингової групи МОЗ України заступник голови ТОДА Ігор Гайдук.
“Насамперед, вдячний за роботу моніторингової групи. Дякуємо за такий погляд збоку щодо проведення вакцинальної кампанії на Тернопільщині. Такі візити допомагають виявити ті недоліки та нюанси, які, можливо, проходять повз нас, але які ми готові дуже швидко виправити й змінити. Намагаємося постійно популяризувати вакцинацію серед населення, вважаю, що наша інформаційна кампанія із важливості щеплення проти COVID-19 є однією із найкращих. Надіємося на подальшу співпрацю”, - розповів Ігор Гайдук.
 
 

Читайте також