ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 14 червня 2022
В умовах війни, як і у мирний час, кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні закладам охорони здоров’я. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у ц..
12:07, 01 червня 2022
До Дня захисту дітей #МОЗ України розповідає, як із медичною системою взаємодіють діти та які послуги можуть отримати та отримують діти для підтримання власного здоров’я та гармонійного розвитку.
10:25, 31 травня 2022
Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я. Кинути курити — важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров’я. Усі види сигарет шкідливі однаково..
всі новини

Відеонарада за участі Департаменту охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації та керівників закладів охорони здоров’я області первинного, вторинного та третинного рівнів надання медичної допомоги області відбулася 21- лютого

Відеонарада за участі Департаменту охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації та керівників закладів охорони здоров’я області первинного, вторинного та третинного рівнів надання медичної допомоги області відбулася сьогодні, 21-го лютого.
Під час наради проаналізували стан виконання завдань визначених регіональним планом вакцинальної кампанії в області.
Станом на сьогодні в області зроблено 757 548 щеплень. Бустерні дози отримали 13 035 осіб.
Також під час засідання обговорили проведення моніторингових візитів лікувальних закладів області щодо дотримання карантинних обмежень. Зокрема вчора, 20-го лютого, моніторинговий візит був проведений до КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги», а також КНП “Тернопільська центральна районна лікарня”.
Окрім того, йшлося і про стан вакцинальної кампанії проти поліомієліту.
Також під час наради виступив начальник відділу з питань гігієни праці управління Держпраці в Тернопільській області Олег Бандура щодо змін у процедурі розслідування захворювання медичних працівників на COVID-19/
Нагадаємо, центри та пункти вакцинації знаходяться поблизу вас. Шукайте перелік на https://list.covid19.gov.ua
 
 

Читайте також