ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
16:25, 19 травня 2022
На честь Дня вишиванки, який традиційно в Україні відзначають у третій четвер травня, усі керівники медичних закладів долучилися до онлайн-конференції у вишиваному одязі.
16:14, 19 травня 2022
19 травня - Всесвітній день сімейного лікаря. У цей день ми віддаємо данину поваги нелегкій праці сімейних лікарів. Висловлюємо усім працівникам сімейної медицини області вдячність за високий професіо..
13:37, 19 травня 2022
Сьогодні важливо згадати про наше коріння. Адже український народ – сильний, незалежний, самобутній! Нехай наш патріотизм допомагає захищати Україну! Бачимо, що національна пам'ять надзвичайно ва..
всі новини

5 спеціально обладнаних автомобілів передали із Товариства Червоного Хреста Норвегії на Тернопільщину

5 спеціально обладнаних автомобілів передали із Товариства Червоного Хреста Норвегії на Тернопільщину
Медична бригада, що перебуватиме в одному автомобілі складатиметься із 4 людей: водія, лікаря, медсестри і психолога.
Машини повністю обладнані і забезпеченні усіма необхідними лікувальними засобами, щоб надавати медичну допомогу для внутрішньо переміщених осіб, що розташовані на території Тернопільської області.
" Ми дякуємо Товариству Червоного Хреста Норвегії за те, що саме у такі складні часи ми знаходимо можливість для співпраці і ця співпраця, як ми бачимо, є справді дуже результативною. Спеціалізовані машини разом із медиками виїжджатимуть у хаби на території Тернопільщини, де знаходяться внутрішньо переміщенні особи. Загалом, у складі медичних бригад, що працюватимуть із цими авто буде 28 працівників, 16 з них є фахівці із числа внутрішньо переміщених осіб." - розповідає директорка департаменту охорони здоров'я ТОВА Ольга Ярмоленко.
Окрім того, спеціалізовані виїзди із медичними бригадами плануватимуться у віддаленні населенні пункти області, де люди потребуватимуть медичної допомоги.

Читайте також