ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 14 червня 2022
В умовах війни, як і у мирний час, кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні закладам охорони здоров’я. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у ц..
12:07, 01 червня 2022
До Дня захисту дітей #МОЗ України розповідає, як із медичною системою взаємодіють діти та які послуги можуть отримати та отримують діти для підтримання власного здоров’я та гармонійного розвитку.
10:25, 31 травня 2022
Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я. Кинути курити — важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров’я. Усі види сигарет шкідливі однаково..
всі новини

До Дня фармацевтичного працівника у Тернопільській обласній філармонії відбулись урочистості

15 вересня, напередодні Дня фармацевтичного працівника, у Тернопільській обласній філармонії відбулись урочистості з нагоди свята та концерт за участю творчих колективів. Привітати представників однієї з найблагородніших професій завітали заступник голови Тернопільської обласної ради Деревляний Василь Тимофійович, заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Юрик Юрій Зіновійович, начальник управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Богайчук Володимир Григорович та інші очільники області й міста. З нагоди Дня фармацевтичного працівника заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Юрій Зіновійович нагородив грамотами обласної державної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків Бутрин Галину Богданівну - фармацевта аптеки № 168 м. Тернопіль Тернопільського обласного виробничо-торгового аптечного об’єднання, Хлипавку Віталія Івановича - начальника торгового відділу Тернопільського обласного виробничо-торгового аптечного об’єднання та Залецьку Ірину Михайлівну - головного спеціаліста Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області. «Вельмишановні колеги. Хочу привітати вас від себе особисто та від усього колективу управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації з Днем фармацевтичного працівника – святом високоосвічених і вкрай відповідальних людей. Адже не кожному під силу підкорити собі тонку хімію лікарських засобів. Саме від фармацевтів багато в чому залежить отримання пацієнтом якісної медичної допомоги. Ваш професіоналізм та доброчесність – це і швидка допомога, і надійний лікар. Фармація – одна з ключових складових охорони здоров’я, а ваша робота – запорука її розвитку. У день вашого професійного свята я кажу спасибі за нескінченну турботу , за вашу участь у збереженні здоров’я та спасінні мільйонів життів. Щиро бажаю вам та вашим рідним міцного здоров’я, благополуччя та Божого благословення. Нехай професійні навички примножуються, а людська повага веде вас шляхом добра до нових здобутків.» – наголосив начальник управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Григорович Богайчук під час привітального слова. 

 

Прес-служба УОЗ ТОДА


Читайте також