ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
09:59, 06 березня 2023
За значний внесок у розбудову України та служіння українському народу Президент України Володимир Зеленський нагородив військових медиків, серед яких і Тернопільський кардіохірург Володимир Мороз.
17:46, 03 березня 2023
До Тернополя прибув ще один евакуаційний потяг з внутрішньо переміщеними особами. Людей привезли з міст Донецької області, де ведуться активні бойові дії. Пацієнти доставлені до лікарень Тернопільсько..
12:38, 03 березня 2023
Одним із популярних народних лікарських засобів є часник. Але чи насправді він може допомогти не захворіти чи швидше одужати від застуди?
всі новини

Засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб

Директорка департаменту охорони здоров’я Ольга Ярмоленко взяла участь у засіданні Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при обласній військовій адміністрації.
Сьогодні учасники зібрання розробили проєкт положення, який має на меті створити публічний простір для посилення соціального згуртування людей з областей, де ведуться бойові дії. Також обговорили інтеграцію ВПО на Тернопільщині та розглянули методичні матеріали щодо забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб та цивільного населення,які постраждали від військової агресії рф проти України.
Від початку повномасштабної війни населення області надає допомогу та підтримує внутрішньо переміщених осіб. Зокрема, лікарі Тернопільщини надали медичну допомогу близько 90 тис ВПО.

Читайте також