ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
17:45, 08 травня 2023
Тернопільська обласна клінічна лікарня отримала гуманітарну допомогу від благодійного фонду «Фундація Швеція-Україна». Завдяки шведським благодійникам в Україну доставили медичні препарати та обладнан..
15:04, 08 травня 2023
Щорічно 8 травня відзначають Міжнародний день Червоного Хреста та Червоного Півмісяця.
15:25, 07 травня 2023
Директорка департаменту охорони здоровʼя Тернопільської ОВА Ольга Ярмоленко взяла участь у навчанні «Лідери здоров'я громад».
всі новини

У Тернопільську обласну клінічну лікарню привезли гуманітарну допомогу зі Швеції

Тернопільська обласна клінічна лікарня отримала гуманітарну допомогу від благодійного фонду «Фундація Швеція-Україна». Завдяки шведським благодійникам в Україну доставили медичні препарати та обладнання вартістю понад 20 мільйонів шведських крон.
Зокрема, наша область отримала: два діалізні апарати, транспортні апарати штучної вентиляції легень, коляски, а також велику кількість витратних матеріалів високої якості.
Допомога від фонду також включає обладнання, надіслане до новоствореного польового госпіталю в Харківській області. З міркувань конфіденційності, назва польового госпіталю не розголошується.
Упродовж 2022 і 2023 років «Фундація Швеція-Україна» надіслала декілька вантажів допомоги на загальну суму більш як 40 мільйонів крон з різними видами витратних матеріалів та обладнання, наприклад, апарати для діалізу і респіратори. До Тернополя представники фонду приїжджали уже 7 раз.
«Завдяки щедрим внескам шведських компаній і організацій та тісної співпраці з місцевою владою, робота для підтримки української системи охорони здоров’я може продовжуватися», – сказав генеральний секретар фонду Дженні Ельфстрем.
Мета організації «Фундація Швеція-Україна» полягає в тому, щоб сприяти відбудові України, серед іншого, підтримуючи охорону здоров'я, через допомогу в обладнанні, навчанні та тісній співпраці.
«Ми дуже вдячні за підтримку та сприяння організації «Фундація Швеція-Україна», дана допомога надає можливість розширеного догляду за пацієнтами в регіоні. Ми особливо вражені та щасливі від діалогу між нашим медичним органом та фондом, адже так співпраця робить можливим надання ефективної допомоги за допомогою сучасного обладнання, яке можна використовувати там, де це найбільше потрібно», – каже генеральний директор КНП «Тернопільська обласна клінічна лікарня» Василь Бліхар.
Висловлюємо подяку благодійній організації "Фундація Швеція-Україна" за чергову допомогу Україні. Разом до перемоги! Слава Україні!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Читайте також