ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 14 червня 2022
В умовах війни, як і у мирний час, кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні закладам охорони здоров’я. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у ц..
12:07, 01 червня 2022
До Дня захисту дітей #МОЗ України розповідає, як із медичною системою взаємодіють діти та які послуги можуть отримати та отримують діти для підтримання власного здоров’я та гармонійного розвитку.
10:25, 31 травня 2022
Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я. Кинути курити — важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров’я. Усі види сигарет шкідливі однаково..
всі новини

Відбулася відео-селекторна нарада з лікарями загальної практики сімейної медицини

15 вересня, під керівництвом заступника управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Скарлош Тетяни Ярославівни, головного штатного сеціаліста-педіатра управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Голяк Майї Володимирівни та головного штатного спеціаліста-сімейної медицини управління охорони здоровя Тернопільської обласної державної адміністрації Сельської Марії Несторівни, відбулася відео-селекторна нарада з лікарями загальної практики сімейної медицини, лікарями-педіатрами та головними лікарями лікувально- профілактичних закладів області, з питань виконання наказу Міністерства охорони здоров’я України від 11.09.2017 року №1082 «Про проведення заходів імунізації населення проти кору в Україні». Під час наради заслуховувалися наступні питання: - виконання профілактичних дитячих щеплень проти кору; - залишки імунобіологічних дитячих щеплень проти кору; - дотримання «холодового ланцюга»; - звернення громадян щодо проведення щеплень населенню; - комунікації з питань профілактичних дитячих щеплень.

 

Прес-служба УОЗ ТОДА


Читайте також